Řada kosmetiky Nu Skin 180°® Anti-Ageing System (obsahuje jak denní a noční krém, jemné sérum proti stárnutí, čisticí emulzi, peeling a další produkt)  začíná měnit účinky biologického stárnutí už během sedmi dnů.  Co se během té doby stane? Polyhydroxy kyseliny (PHA) pracují na zpevnění pokožky, vyhlazují ji a také zbavují únavy. Proto vám z tváře mizí vrásky a jemné linky. Poradí si i s póry, které se začnou zatahovat a dokonce blednou a zmenšují se i takzvané stařecké skvrny.

Tato kosmetická řada nejen napravuje příznaky stáří a škody způsobené znečištěným životním prostředím, ale také pokožku chrání před dalšími nepříznivými vlivy, sluncem – denní krém má ochranný UV faktor SPF 18  – nebo stresem.

Čím jsou jednotlivé produkty výjimečné?

Nu Skin 180° Anti-Ageing Skin Care System je právem označován jako specialista na obnovu buněk. Obsahuje až deset procent vitaminu C a pomáhá tak snižovat výskyt vrásek i drobných linií a dodává pleti přirozenou barvu.

  • Toner ve spreji  Nu Skin 180°® Skin Mist – obsahuje di- a tri-peptidy z hydrolyzované rýžové bílkoviny a pomáhá tak redukovat výskyt vrásek, pokožku zklidňuje.
  • Jemné sérum proti stárnutí Cell Renewal Fluid – z patnácti procent tvoří polyhydroxy kyseliny (PHA), které zrychlují a zlepšují buněčnou obnovu, čímž redukují vrásky a také zatahují rozšířené póry.
  • Pleťový denní hydratační krém UV Block Hydrator SPF 18 – obsahuje enzymy, které obnovují poškození po slunečních paprscích,  a také jemné částečky oxidu zinečnatého – ten chrání pokožku proti  UVA a UVB záření.
  • Noční krém Nu Skin 180°® Night Complex – obsahuje kreatin, který v době klidu regeneruje pokožku a vyhlazuje ji.

Pro dokonalý účinek byste měla používat kosmetiku NuSkin Nu Skin 180°® Anti-Ageing jako systém, ráno i večer ji nejprve důkladně vyčisti, poté nanést jemné sérum a na závěr krém podle denní doby.

Více na NUSKIN.COM/CZ a FB NU SKIN

Reklama