sas.jpg
Léčivý přípravek

Canesten GYN Combi Pack představuje způsob léčby, který zmírní svědění a podráždění v intimních partiích a zároveň léčí kvasinkovou infekci přímo v pochvě. Je tedy vhodný ke kombinované léčbě vnitřních i vnějších projevů infekce. Balení obsahuje 1 vaginální tabletu s léčivou látkou klotrimazol, která léčí kvasinkovou infekci zevnitř, zatímco krém účinně léčí a tím zklidňuje podráždění vnějších intimních partií.

Vždy dodržujte pokyny a doporučenou délku užívání přípravku, uvedené v příbalové informaci.

Jak poznám, že se jedná o kvasinkovou infekci?

6 hlavních příznaků:

  • Svědění
  • Otok
  • Zarudnutí
  • Nehomogenní (hrudkovitý) bílý výtok
  • Pálení
  • Bolestivost

Kvasinková infekce obvykle nemění hodnotu pH a nemá žádný typický zápach, ale můžete během sexu nebo močení pociťovat bolest.

Nemějte obavy!
Infekce sice může být nepříjemná, ale nemusíte se obávat. Kvasinková infekce není sexuálně přenosná infekce ani závažné onemocnění a ve většině případů ji lze snadno a efektivně léčit. Řadí se mezi velmi častá onemocnění – během života se s ní alespoň jednou setkají 3 ze 4* žen a její příčinou není špatná hygiena.

Důvěřujte přípravku Canesten GYN Combi Pack

Vyberte si léčbu

Přípravky z řady Canesten GYN představují účinnou léčbu kvasinkové infekce, rozdíl je jen v počtu dní preferované délky léčby.

Různé dávkování podle vašich preferencí: od jednorázové léčby s Canesten GYN 1 den a Canesten GYN Combi Pack (1 rázová aplikace vaginální tablety) pro ženy, které jsou neustále v jednom kole nebo pro ty, které preferují kontinuální 6denní léčbu s Canesten GYN 6 dní (s pravidelnou nižší dávkou účinné látky).

Jak přípravek používat?

Před použitím vaginální tablety přípravku Canesten GYN 1 den a Canesten GYN Combi Pack a po něm si důkladně umyjte ruce.

Krok 1

Jak používat aplikátor?

  1. Vyjměte aplikátor z obalu, vytáhněte píst nadoraz. Umístěte pevně poševní tabletu do aplikátoru.
  2. Zaveďte aplikátor s tabletou co nejhlouběji do pochvy, nejlépe v poloze vleže na zádech smírně pokrčenýma nohama.
  3. Zatlačte píst až na doraz, čímž umístíte tabletu do pochvy. Vyjměte aplikátor.

Krok 2
6093ff26b30d8obrazek.png
Na postižená místa v okolí pochvy a konečníku se 2-3krát denně nanáší krém přípravku Canesten GYN Combi Pack v tenké vrstvě (obvykle postačí asi půl centimetru krému na plochu o velikosti dlaně). Krém používejte po dobu 1-2 týdnů. Před každým použitím krému je třeba postižené místo pečlivě omýt a osušit.

Nedovolte, aby vás kvasinková infekce omezovala

Pryč s příznaky kvasinkové infekce. Bez obav a diskomfortu.

*Koliba P. Vaginální kandidóza - současné možnosti diagnostiky a léčby Dermatologie pro praxi. 2014; 8(2): 68-70

Více najdete na https://www.canesten.cz/produkty/canesten-gyn-combi-pack
6093ff3c20ba2obrazek.png

Zajímavé informace o intimním zdraví ZDE

216-Canesten-GYN-KV-KOMBI-banner-1000x200px-D-02-FINAL.jpg

Naše články:

Pečlivě čtěte příbalovou informaci. Přípravky Canesten GYN 1 den, Canesten GYN 6 dní a vaginální tableta přípravku Canesten GYN Combi Pack jsou léčivé přípravky k vaginálnímu použití. Krém přípravku Canesten GYN Combi Pack je léčivý přípravek k vnějšímu použití. Obsahují léčivou látku clotrimazolum.

LMR-CH-20210504-56

Reklama