Čtenářka PBD má podle všeho harmonický vztah plný lásky a porozumění. Neshody v sexu s partnerem nemají a je to způsobené opět hlavně tím, že se o něm otevřeně baví...

Nechcete mít sexuální neshody? Potom o sexu mluvte, mluvte a mluvte... Univerzální recept, který zastává nejen čtenářka Bleblemcy, ale i čtenářka PBD...


Dobrý den,

dumám nad tím, zda máme v sexu s partnerem nějakou neshodu.. .A na rovinu píšu, že ne. Rozumíme si po všech stránkách a sex není výjimkou. Partner po mě nevyžaduje žádné praktiky které nemám ráda a už vůbec mě k nim nenutí. Abych byla upřímná, tak si ani nedovedu představit, že bych dělala něco, co se mi nelíbí nebo třeba příčí. Při milovaní se fantazii meze nekladou, to je pravda - ale je třeba aby nikdo nikoho k ničemu nenutil. Milovaní je přece úžasná věc, není to povinnost, ani nutnost a podle toho by se k tomu taky mělo přistupovat...

A co tedy mám při milovaní ráda? To vím naprosto přesně a můj partner to ví také - a ostatním po tom vůbec nic není. Co se děje u nás „pod peřinou“ ,to tam také zůstává. Jsem sice tvor hodně otevřený, ale naše milovaní je naše a ne široké veřejnosti:) Z toho vyplývá, že „exibouš“ fakt nejsem:)

O sexu se bavíme naprosto otevřeně a jeden druhému se v případě potřeby nebojíme říct/ukázat, co chceme.. na nebo spíše, abych byla upřímná, že TO chceme:) Myslím si, že i o sexu je třeba se bavit naprosto na rovinu, ostatně jako o jakýchkoliv jiných věcech - v partnerství je třeba upřímnost ve všech směrech - a je jedno jestli jde o to, co se bude vařit a nebo o to, co se bude dít (nejen) v posteli:)

Proč tedy vlastně píšu, když odmítám vypustit do éteru intimní detaily? No to je jednoduché - protože mě fakt láká dnešní výhra a pokud napíšu, mám alespoň nadějí, že se bude stěhovat k nám:) Dobře ,chystat místo ve skříni pro ni ještě nebudu..:))

Vlastně dnes můžu psát jako anonym, že? :) Ale já nenapsala nic, pod co bych se nemohla nebo styděla podepsat. Pokud by tomu taky bylo, tak bych vůbec nic nepsala a nebo to právě teď zuřivě házela do koše.

Hezký den:)

Neanonymní PBD

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou redakce.

Téma dne 22. 2. 2013: Neshody v sexu

  • Máte s partnerem nějakou milostnou, nebo i sexuální neshodu?
  • Je něco, co dělá při milování a vy to nemusíte? Nebo vyžaduje praktiky, které nechcete?
  • A co z opačného pohledu, nemá váš partner rád v sexu něco, co vás naopak děsně bere?
  • Bavíte se o takových věcech otevřeně, nebo si je neříkáte?

Své příspěvky k tomuto tématu zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 22.2.2013 do 15.00 hodin. Protože jde o citlivé téma, vyhlašuji možnou nickovou anonymitu, v takovém případě podepište příspěvek slovem Anonym a do závorky pod tento podpis napište svůj nick, který nebude zveřejněn (slouží jen pro případ získání dárku). Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž deskové hry Hříšná Jenga od Albi.

jenga

Reklama