Silný argument pro západní medicínu a polykání tabletek zaslala čtenářka Ekleinovka. Nic proti přírodní medicíně, ale jsou choroby, které prostě bylinky nemají šanci zvládnout...

Velice zajímavý příspěvek zaslala čtenářka Ekleinovka. Proti vážným chorobám a poruchám nemají bylinky mnohdy šanci.


Krásný slunečný den všem,
 
tabletky - každý už odmala se jimi ať chce či nechce musí občas ládovat. Pokud tedy chce svoji probíhající chorobu řešit a zbytečně neriskovat. To už je ovšem věc každého. Zodpovědnost za své zdraví si každý neseme sám.
Co se mne týče, v současné době mám svoji ,,lékárnu“ poměrně bohatou. Už jsem smířená s tím, že nedomykavost chlopně a ošklivé tachyarytmie bylinkami prostě nezvládnu a po pozření prášku se mi neuvěřitelně uleví.
Na polyvaletní alergii, kterou mám odmala, také zabírá pouze Aerius. Astma s tím spojené mi pomohli opět vyřešit lékaři. Dostala jsem se do experimentální léčby, ta mi zabrala a já mohla provozovat sporty jako před tím. Foukačku ale nosím u sebe stále. Zrovna tak jako pohotovostní balíček proti hmyzímu bodnutí.
Na Basedowu chorobu také nestačí přírodní preparáty. Autoimunitní onemocnění si prostě žádá svoji dávku, i když malou.
A na myopatii? Tady zabírá spolehlivě jediná věc - cvičit, cvičit a zase cvičit. A hlavně - psychika. Když se svým neduhům nepoddáváte, berete je s nadhledem, věříte tomu, že se dáte zase do kupy, máte nakročeno k uzdravení. Věřte mi. Vím, o čem je řeč.

Takže hlavu vzhůru, je krásný letní den a už to je důvod k pozitivnímu naladění.
Ekleinovka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. 7. 2013: Tabletky, bez kterých se neobejdete

  • Potřebujete ke svému normálnímu fungování nějaké medikamenty?
  • Máte v kabelce záchranné tabletky pro případ nouze?
  • Napište mi, bez jakých tabletek se neobejdete v běžném životě i v krizových situacích!
  • Jaké prášky s sebou nosíte v kabelce?
  • Patříte mezi polykače, nebo se tabletkám vyhýbáte?

Můžete také popsat svůj přístup k polykání prášků. Své příspěvky posílejte nejpozději 22. 7. 2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, nabušeného balíčku potravinových doplňku pro zdraví, který obsahuje: Multi-tabs pro dospělé a děti od 10 let 90 tablet – vitamíny, minerály, Houbové quarteto 60 tablet – upevňuje zdraví a vitalitua Karnitin 30 tablet – příznivě ovlivňuje spalování tuků, dbejte, aby váš příspěvek dorazil do redakčního e-mailu včas a aby byl dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

houbovekarnitinmulti-tabs

Reklama