Bebe

Bebe

Bebe

Tuto neděli se konala v pražském Fittop Wellness Centrum krásná akce pro 25 čtenářek Žena-in, které tuto účast vyhrály v soutěži na našich stránkách. Už prosluněné ráno slibovalo hezký den, který pávě začíná. Všechny jsme se po deváté hodině ráno sešly ve Wellness Centru. Po zahájení a představení programu, jsme se rozdělily do dvou skupin, které se prostřídaly - vždy jedna cvičila a druhá skupina měla poučný seminář o jídelníčcích, zdravém stravování a významu snídaně s výživovou poradkyní PhDr. Karolínou Hlavatou, Ph.D. Tu nejpíš znáte z mnoha zajímavých článků, které u nás na www.zena-in.cz vyšly.

Bebe

Bebe

Bebe

Cvičení se ujala známá cvičitelka Mgr. Radka Vandasová - pokud jste se zapojily do projektu www.bebevyzva.cz , pak to je milá cvičitelka, se kterou ráno cvičíte. Cvičení pro nás program sestavila velmi pěkně, skupinky byly rozděleny podle toho, zda jak jsou naše čtenářky zdatné ve cvičení, takže si přišly na své ty, co cvičí více i ty, které potřebovaly hodinu cvičení v mírnějším tempu. Cvičení bylo sestavené z jednoduchých, ale účinných kardio cviků s využitím techniky cvičení „intreval routine“ (střída se rychlejší kardio cvičení s krátkou pauzou). Radka nám také vysvětlila správné provedení těchto cviků, aby měli ten správný účinek a ukázala nám jak si pomocí těchto cviků sestavit svoje domácí cvičení. Byla to hezká posilovací sestava pro svaly celého těla, při které jsme se příjemně zapotily.

Bebe

Bebe

Karolína Hlavatá svou přednášku doplnila osobními konzultacemi, každý kdo chtěl, si mohl pomocí speciálního přístroje změřit procenta svého tuku v těle - přístroj odhalil mnohá překvapení (podle reakcí čtenářek). S výživovou poradkyní proběhly porady i na téma osobní jídelníček, nechtěná kila, únava, stres a pohyb. Tyto možnosti využily obě skupinky, atmosféra celého dopoledne byla velmi milá a radostná.Bebe

 

Po polední pouze, kdy jsme se všechny díky zdravému rautu posílily, následovala buď relaxace v sauně nebo ve vířivce, kdo si chtěl ještě zacvičit, mohl se zapojit do hodiny „Easy Dance“, kterou pro nás také připravila Radka. Uteklo to, najednou jsme zjistily, že jsou dvě hodiny odpoledne a je čas se rozloučit. Každá z výherkyň si ještě na rozloučenou odnesla dárkovou taštičku se sušenkami a snídaňovým setem Bebe Dobré ráno, které spolu s projektem www.bebevyzva.cz byly partnery této povedené akce.

Bebe

Bebe

Prohlédněte si fotky a video, akce se opravdu povedla, při loučení jsme se s kolegyní Věrou ptaly všech zúčastněných, jak se jim akce líbila a všechny reakce byly pozitivní. Všem děkujeme a těšíme se na podobnou akci, jakou určitě zase někdy připravíme.

 

Bebe

Zajímají vás další informace o zdravé výživě a kardio cvičení? Navšívte stránky www.bebevýzva.cz, kde cvičitelka Radka a výživová poradkyně Karolína rády zodpoví vaše dotazy a kde naleznete další ukázky cvičení a tipy na snídani.

K BeBe výzvě se může přihlásit opravdu každý. Každý může najít 1 minutu ráno pro krátké kardio cvičení a udělat něco pro sebe. Připojte se proto k projektu BeBe výzva i vy a zaregistrujte se na stránkách www.bebevyzva.cz.

Reklama