OriflameCelá řada Ecollagen je založena na 100% přírodním komplexu Tri-Peptide pro zlepšení produkce kolagenu v pleti. Unikátní složení komplexu podporuje zvyšování přirozené produkce kolagenu v pleti, a pomáhá tak vyhlazovat vrásky zevnitř. Aktivní složky viditelně redukují vrásky a jemné linky a zjemňují vzhled mimických vrásek.

Velký zájem o řadu Ecollagen vzbudil ve švédských odbornících touhu krém ještě více zdokonalit. Navrhli tedy spojení Tri-Peptidu s průlomovými přírodními výtažky z Ibišku (Hibiscus esculentus). Jeho velkou předností je prokazatelná redukce stahů svalových buněk pleti.

Švédští odborníci tak zcela poprvé spojili dohromady  tři 100% přírodní peptidy se 100% přírodním rostlinným komplexem:

  • Energetický peptid: obsahuje výtažek z rýže, který podporuje produkci buněčné energie*
  • Kolagenový peptid: obsahuje výtažek z kvasnic, který stimuluje vznik kolagenu v pleti a zabraňuje jejímu ochabováníi*
  • OriflameAntioxidační peptid: obsahuje výtažek z pšenice, který posiluje obranyschopnost pleti proti škodlivým vlivům*

+

  •  Komplex oligopeptidů: ze semínek ibišku (Hibiscus esculentus) prokazatelně redukuje stahy svalových buněk**
  • Aktivní fibroblasty: sestávající ze dvou peptidů prokazatelně obnovují buněčné funkce** a podporují pevnost pleti

*Na základě laboratorních testů             **In vitro

Tyto látky se vzájemně doplňují a posilují, čímž je podpořena specifická funkce každého z nich. 

Tri-Peptide tak zaručuje soustavný a dlouhotrvající vypínací a vyhlazovací efekt.

Prokázané výsledky Intenzivní čtyřtýdenní kúry proti vráskám Ecollagen:

Týden 1:          Pleť je intenzivně vyživená a na povrchu viditelně vyhlazenější – 92 %**

Týden 2:          Jemné vrásky jsou redukovány – 85 % **

Týden 3:          Mimické linky jsou jemnější – 85 %**

Týden 4:          Vrásky a jemné linky jsou po 4 týdnech viditelně redukovány – 88 %**

*Laboratorně testováno          **Účinnost podle spotřebitelských testů

Oriflame

Nejčastější otázky a odpovědi

OriflameNa otázky odpovídá MUDr. Yvonne Bergerová, dermatoložka a patronka kosmetické společnosti Oriflame

 1. Čím se nová Intenzivní čtyřtýdenní kúra Ecollagen odlišuje od stávajících krémů (denní a noční krém a Wringle filler) Ecollagen?

Na základě průlomové technologie je pleti dodána maximálně navýšená dávka kolagenu v rekordně krátkém čase. I pravidelně kvalitně ošetřovaná pleť potřebuje někdy extra dávku, která by tuto péči podpořila a zvýraznila. V průběhu čtyř týdnů je tak obnovena její elasticita a pevnost, vyplněny a následně i zjemněny hluboké vrásky. Bioaktivní ri-peptidy a výtažky semen jsou v pleti absorbovány a cíleně aktivují fibroblasty a kolagenní vlákna. „Léčba“ je navíc obohacena o sodium hyaluronát, což je látka, která významně zadržuje v pleti vodu a podporuje tak její hydrataci. V rekordně krátkém čase – v průběhu čtyř týdnů – tak dochází k vyplnění a vyhlazení mimických vrásek, obnovení elasticity, plnosti a pevnosti pleti.

2. Proč je kúra doporučována právě na období čtyř týdnů?

Jednotlivé kroky na sebe navazují, efekt se postupně rozvíjí a po čtyřech týdnech, což je pravidelný cyklus výměny kožních buněk, je díky unikátnímu složení kúry dosaženo maximálního efektu.

V prvním týdnu se vyhlazuje a zjemňuje povrch pleti. 

Ve druhém týdnu postupuje novotvorba kolagenu vyplněním jemných vrásek.

Ve třetím týdnu je spojením těchto procesů pleť relaxovaná.

Ve čtvrtém týdnu působení olipeptidového komplexu je dokončen výsledný efekt spojený se zpevněním pleti a vyplněním drobných vrásek.

3. Komu a jakému typu pleti byste kúru Ecollagen doporučila?

Přípravek lze doporučit ženám od 35 let, které si přejí zachovat mladistvý vzhled jejich pokožky. Regenesis poskytuje bezinjekční intenzivní doplnění pleti kolagenem ve velmi krátkém časovém období. Zachová nebo navrátí tak svěží  vzhled pokožky a vyplní jemné, začínající nebo již vzniklé mimické vrásky kolem úst a očí.

4. Jak kúru správně používat pro dosažení co nejlepšího účinku – je vhodné kombinovat s původními krémy Ecollagen?

Obě kúry je ideální kombinovat. Intenzivní kúra spojená s běžným ošetřením pleti Ecollagenem (denním krémem podporujícím hydrataci pleti a nočním, sloužícím k její regeneraci) spolu s Ecollagenem k vyplnění vrásek výrazně urychluje novotvorbu kolagenu.

Kúru je vhodné aplikovat 6x do roka nebo v době, kdy pokožka prodělala mimořádný stres (sluneční záření, klimatické změny, psychické vypětí...). Ke zlepšení struktury pleti při mimořádné události (ples, svatba...) je vhodné načasovat optimální výsledek aplikací s měsíčním předstihem.

Mezi jednotlivými ošetřeními jsou doporučeny měsíční přestávky.

oriflame

5. Jaký účinek mají na stav pleti jednotlivé složky Tri-Peptide Complexu?

Tri-peptidový komplex je řetězec unikátních aminokyselin s anti-agingovým efektem. Jeho hlavní úkol je ve velmi krátkém časovém úseku podpořit novotvorbu přirozeného kolagenu. Výsledkem je pak efektivní vyplnění drobných mimických vrásek.

6. Co jsou to oligopeptidy, a jak mohou pleti pomáhat?

Oligopeptidy jsou řetězce aminokyselin, což jsou nejvýznamnější stavební látky organizmu a jednotlivých buněk. Ovlivňují růst a stabilitu tkání, slouží jako zásobárna energie, urychlují některé buněčné reakce – jsou tzv. katalyzátory – zvyšují obranyschopnost organizmu. Bez aminokyselin organizmus nemůže žít. Většinu z nich si vyrábí sám, některé je nutno dodat zevně. Při nedostatku aminokyselin je pleť ochablá, našedlá,  neboť nedochází k její regeneraci.

7. V čem je výtažek z ibišku výjimečný a pleti prospěšný?

Unikátní bio-peptid z výtažku z ibišku Hibiscus esculentus, rostoucího v Africe a v Jižní Americe, snižuje aktivitu mimických svalů, čímž omezuje tvorbu drobných mimických vrásek. Současně podporuje aktivitu fibroblastů (buněk, z nichž vyzrávají kolagenní vlákna), udržuje a zvyšuje tedy elasticitu pleti, její pevnost a svěžest.  

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o řadě Ecollagen  a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud byste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz