Mateřské mléko je přirozená potrava novorozence, která se plně přizpůsobuje potřebám dítěte. Většina maminek má to štěstí a kojí bez problémů. Bohužel ale některé maminky se potýkají s různými problémy. Největším problémem je, když dítě z nějakých příčin nemůže dobře sát mateřské mléko. Je to stresová situace pro maminky, protože by rády kojily své dítě, ale není to dost dobře možné.

Řešením může být dobrá odsávačka mateřského mléka, buď manuální, nebo elektrická. Odsávačkou jednoduše odsajete své mléko a podáte je dítěti v lahvičce.

feeding

Stejně tak můžete odsávačku využít, i když plně kojíte bez problémů, ale potřebujete zajistit krmení dítěte v době, kdy s ním nebudete a bude například v péči vašich blízkých. Takto si bezpečně odsajete mléko, které máte dopředu připravené pro své dítě.

Chceme vám představit odsávačky Natural od značky AVENT

Odsávačky a pomůcky ke kojení Philips AVENT byly navrženy tak, aby Vám umožnily pohodlně kojit tak dlouho, jak budete chtít.

Z jakých odsávaček si můžete vybrat? Manuální, nebo elektrickou, podle toho, jaká vám bude vyhovovat

AVENTManuální odsávačka mateřského mléka Natural se zásobníkem

Vaše mateřské mléko je odsáváno přímo do zásobníku AVEN, ze kterého po připojení dudlíku AVENT můžete nakrmit vaše dítě. Obsahuje také zásobník na mléko a extra měkký novorozenecký dudlík

Manuální odsávačka mateřského mléka Natural s VIA systémem

AVENTVaše mateřské mléko je odsáváno přímo do VIA pohárku AVENT, ze kterého po připojení dudlíku AVENT můžete rovnou nakrmit vaše dítě nebo odsáté mléko uskladnit v lednici nebo mrazáku.

Obsahuje 3 VIA pohárky, extra měkký novorozenecký dudlík  a adaptér pro připojení dudlíku

AVENTElektronická odsávačka mateřského mléka Natural

Nejkomfortnější elektronická odsávačka – snadné odsávání pouhým stisknutím tlačítka. Je vybavena jemným stimulačním módem a třemi programy odsávání.

  • Jedinečná pohodlnější poloha při odsávání
  • Měkká, hřejivá masážní vložka pro jemnou stimulaci
  • Kompatibilní s produkty Philips AVENT pro krmení miminek
  • Snadné použití na cestách díky možnosti napájení bateriemi

Obsahuje elektronickou základnu s hadičkovou přípojkou, masážní vložku, láhev Natural 125 ml, extra měkký novorozenecký dudlík Natural, kryt a těsnící víčko, 2 vzorky jednorázových absorpčních vložek (denní a noční) a náhradní silikonovou membránu

Chcete-li podpořit zdraví svého miminka, nemůžete mu poskytnout nic lepšího než mateřské mléko.

Odsávačky Philips AVENT Natural jsou plně kompatibilní s dalšími výrobky řady Philips AVENT, např. lahvemi a nádobami na skladování mléka. Díky malé velikosti a hmotnosti se bez problémů může stát součástí každého zavazadla a i doma zabere jen minimum místa.

Více najdete na www.philips.cz

Více pohodlí pro maminku, více mléka pro miminko

Více komfortu: 82 % z 64 britských kojících matek se shodlo, že tato odsávačka mateřského mléka je mnohem pohodlnější, než jejich současná (hlavní značka na trhu). Více mléka přirozeně: Nezávislý výzkum prokázal, že existuje vztah mezi úrovní stresu a produkcí mléka: viz www.philips.com/AVENT.

Čtěte naše články:

Reklama