Další čtenářský příspěvek dorazil od doktorky Radimy Uzlové. Správně tušíte, že jde o pseudopseudonym. Dozvíte se v něm, že ačkoli orgasmus nepřichází celých 21 let, může přijít, je to v chlapovi a vaší vůli!

Za další zajímavý příspěvek děkuji čtenářce, která si dnes nechá říkat doktorka Uzlová. Její zpověď je skutečně zajímavá a dala by se shrnout do jednoduchého - donuťte chlapa, ať nemyslí při sexu jen na sebe, ale v první řadě na vás!


Patřila jsem mezi ty ženy, které netušily mnoho let, co je to orgasmus. Pan MUDr. Uzel kdysi psal v nějakém článku, že existuje asi 15 % žen, které když se do 25 let nerozvinou sexuálně, nemají už nikdy orgasmus. Vážený pane doktore, jak jste se mýlil!

Do 24 let jsem byla panna (fakt nekecám), pak 21 let v manželství jsem orgasmus předstírala, i když nemohu říci, že by mi sex nešmakoval. Jenže za minutu nebo dvě prostě orgasmus nenavaříte. Ale stačil první milenec po rozvodu a BYL TAM! Milenec prostě věděl, kam šáhnout, jakým způsobem a jak dlouho. Já jsem se jen vypnula a uvolněně přijímala jeho laskání. A hlavně, on chtěl nejdříve uspokojit mě a na svoje uspokojení myslel až potom, a o tom to je. Je to v tom chlapovi.

Samozřejmě, že jsem se snažila poznat svoje tělo, koupila si vibrátor, používala sprchu i na něco jiného, než k čemu je určená, studovala různé šikovné stránky na netu. Ale bez chlapa mi to prostě nejde. Už i proto, že při tom musím pracovat a nemůžu se uvolnit (ruce mám hodně krátké). Taky jsem se naučila pomoci partnerovi, aby orgasmus přišel co nejdříve, protože mívám partnera jen na pár hodin. Většinou když přijde první klitoriální, brzo nastupují rychle po sobě i vaginální orgasmy. K tomu jsem cvičila Kegelovy cviky.

A nedám dopustit na Venušiny kuličky. Jednou jsme si s kuličkami hráli s partnerem, já jsem je pokoušela vystřelit je z pochvy, jako to umí Thajské specialistky, pak mě to začalo bavit, a najednou se dostavily bouřlivé stahy. Byl to šok. Proč se takový důležitý poznatek neučí v biologii? To jsem na to musela přijít až skoro v padesátce? Dnes už jsem se tréninkem dopracovala ke schopnosti intenzivní masáže penisu poševními svaly a k mokrému orgasmu. Bez toho správného milence by to ale nešlo, takže se nesmím stydět domluvit se s ním o tom, co nám bude dělat dobře. To je taky věc zkušeností a cviku, ale myslím si, že většina mužů je vděčná, když se žena dokáže otevřeně o milování pobavit. Ovšem není pravda, že by za takovým milováním šel muž na kraj světa. Pamatuje si ho celý život, to ano, ale ženu, do které by se zamiloval, chce mít vedle sebe jinou. Asi jako když si kupuje nádherný bourák, o kterém ví, že je nefunkční, ale hlavně že mu závidí všichni sousedi, když mu stojí před barákem...

Všem ženám, které si myslí, že kvalitní orgasmus nikdy nepoznají, radím: Nevěřme těm sexuálním výzkumníkům, kteří prý už došli k závěru, že neexistuje bod G. Podle mých výzkumů existuje. A trénujme svoje pánevní partie, dokud budeme dýchat, je to moc dobré pro naše zdraví.

MUDr. Radima Uzlová

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19. 7. 2011: Rady - jak na první orgasmus s chlapem

Poraďte ostatním čtenářkám, jak dosáhnout orgasmu při milování se svým protějškem. Předejte své zkušenosti a pomozte tak těm, které to štěstí nemají...

  • Po jak dlouhé době jste dosáhla orgasmu při milování s mužem?
  • Máte dobrou zkušenost s nějakou technikou, jak na to? Nebo alespoň doporučení?

Vaše rady, jak dosáhnout orgasmus s chlapem, nebo jen zkušenosti, jak se vám to podařilo, zasílejte dnes jako příspěvky k tématu dne. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Redakce si vyhrazuje právo zaslané příspěvky neotisknout, neotištěny budou zejména kratší nebo vulgární texty otištěny nebudou. Příspěvky očekávám na redakčním e-mailu (viz níže) a pokud budete mít to štěstí a dostanete se mezi uveřejněné, máte šanci vyhrát jednu z následujících knih, které vydalo nakladatelství METAFORA: Orgasmus, Tajemství análního sexu, Sex ve třech.

Příspěvky zasílejte 19. 7. 2011 do 15.00 hodin.

Protože chápu intimitu tohoto tématu a uvědomuji si, že i nicky jsou v rámci magazínu určitou identitou, rozhodl jsem se, že pokud nebudete chtít být pod příspěvkem uvedené pod svým běžně používaným nickem, napište mi to k příspěvku společně s přezdívkou, kterou chcete, abych uvedl.

sexsexsex

Reklama