Lepší slovo než zábavného je asi něco na ZAHŘÁTÍ protože po tom, co se stalo mému manželovi - si trochu zahřátě připadal. No možná spíš uchylně.

Byli jsme letos na dovolené v Jižních Čechách. Spali jsme v... - no jestli tomu říkají hotel - tak se mi zdá, že tomu dost lichotí - a výhled jsme měli přímo na bazén.

Jednoho rána jsem vylezla na balkon a venku před bazénem stál nahý rekreant a telefonoval - přišlo mi to sice trošku divné - na normální klasické tuzemské dovolené aby chodil venku někdo  nahý - ale bylo ráno před snídaní, u bazénu nikdo  - tak se holt pán vysvlékl.

Hned jsem zavolala manžela ať přiběhně s fotákem a "souseda" nám vyfotí – protože o týden později měl jet na tuto samou dovolenou kolega z práce, měla jsme v plánu mu nahý zadek u bazénu ukázat s tím, že se tam smí k bazénu jedině na Adama.

Jenže manžel vzal foťák, vyskočil na balkon a vůbec ho nenapadlo pořizovat fotku tajně, nenápadně. Takže jak vyskočil a zmáčkl spoušť naháč se podíval nahoru a střetl se pohledem s mým mužem. Jak nám bylo pak trapně vylézt z pokoje...

Haníczech


Haníczech od nás dostane za zajímavý příspěvek rtěnku Astor Double Excellence :).

Reklama