Ahojky,
snad vás trochu pobavím :-)

Můj manžel je stavař. Pár let dělal mistra na stavbách, velel kopáčům, zedníkům, obkladačům a různým jiným lidičkám. Většinou byli národnosti ukrajinské či romské. Před rokem to zabalil s tím, že se nehodlá dál nervovat, a našel si místo v teplé kanceláři, kde dělá rozpočty. A proč že se tolik nervoval?

Kdysi jednomu svému romskému dělníkovi nařídil, aby smotal požární hadici. Protože věděl, že dělník moc bystrosti nepobral, poradil mu, aby hadici v půlce přeložil a zamotal. Dělník se vrhl do práce a manžel odešel vyřizovat nějaké věci.
Za chvilku ale slyší: ,,Pán majster, pán majster, mně to nejde!!!" Šel se tedy podívat, co se děje. Stálo to za to. Dělník držel v ruce hadici plnou vody! Samozřejmě, že mu to nešlo, když začal motat od těch kovových konců!!!
No nic, řekl si manžel, budu trpělivý. Řekl dělníkovi, aby hadici rozmotal, otočil ji a začal znova. Dotyčný hadici rozmotal, otočil a začal motat opět od těch kovových konců!!! To už manžel nevydržel, začal mu nadávat a hadici raději smotal sám :-)

O takových lidech vždycky říkám, že bych se o ně starala :-) Někdo jim dává korunu...

Sepy


:-)) Svatá prostoto! Díky moc za příspěvek a doufám, že vám tyhle týpky manžel fakt nevodí domů...
I když tolik žadoníte :-).
Hezký den!

Ten, kdo pošle příspěvek, stává se nadějným adeptem na gel Aloe Vera! Ten Vám bolístky pofouká!

Reklama