Mostecká ulice č. 19, jen kousek od Karlova mostu. To je adresa, kterou zná každý opravdový labužník a znalec dobrého vína. Právě tady, v rekonstruovaném historickém domě, totiž společnost PROVINO s.r.o. provozuje Národní dům vína, zaměřený na propagaci a prodej produktů především tuzemského vinařství. Je možné tady ochutnávat, nakupovat a také se o vínech něco dozvědět.

 
Takovou nákupně-propagační akcí je i degustační přehlídka Mladá vína 2006, která tady proběhne příští týden, 18. - 19. dubna.
Organizátoři zvou všechny opravdové vínomilce, aby přišli ochutnat očekávanou kvalitu vín ročníku 2006 a seznámili se s jejich jedinečností.
Otevírací doba přehlídky je 16.00 - 22.00 hod., vstupné 350,- Kč (v této ceně je seznam vín, deg.sklenička a volná degustace vín). 
 Obdivuju všechny znalce vína. Já jsem k tomuto ušlechtilému moku nikdy hlubší vztah nenašla, a jak mi často předhazují kamarádi i příbuzní (můj muž pochází z Moravy), o hodně přicházím. Ale co nadělám, když mi to všechno (ne)chutná stejně... Když už alkohol, tak si dám radši mojito :-)

Reklama