rock

Černá bude v módě vždycky, o tom není pochyb, ale v nové sezoně bude mít poněkud drsnější nádech. Vrací se prvky punku a rocku, takže ocvočkovaná kůže bude přesně to pravé, co by vám nemělo chybět. Tedy pokud máte pro strach uděláno a počítáte se mezi „drsné“ holky.

Jestli máte ráda černou, můžete být spokojená, bude se nosit i příští sezonu. Ale trochu drsněji než jsme zvyklé. Elegantní černá dostane otřejší říz díky kůži, kovovým detailům, průstřihům, řetízkům, zkrátka všemu, co jí dodá „drsňácký“ charakter. Tento drsný rockový styl nejlépe charakterizuje kožený křivák ozdobený cvočky, řetízky, kroužky, nebo výrazným prošíváním.

Klidně ho kombinujte s džínami, legínami, ale i koženou, nebo krajkovou sukní. Když se na vašem modelu objeví kožešina, výšivka, nebo peří, tím lépe.

Tyto prvky vám dodají lehce dekadentní vzhled, coŽ je žádoucí.

Chytáte se za hlavu? Určitě to není móda pro všechny a někoho bude i pohoršovat. Ale co naděláme. Každý styl, nebo trend má své příznivce i odpůrce.

Nejdůležitější je, jak na nás modely působí, zda vyhovují našemu vkusu a stojí za inspiraci.

Černá je bezesporu jednou z nejoblíbenějších barev a vypadá dobře ve všech materiálech. Nadčasová kůže, pohodlný úplet, temný samet, nebo transparentní šifon? Tyto materály se často vyskytují v neobvyklých kombinacích. Kovový lesk v podobě stříbrných detailů a ozdob nesmí samozřejmě chybět.

Nejfrekventovanějším materiálem je bezesporu kůže, ale těsně za ní i vinyl, latex, kožešina a peří.

Podívejete se na některé modely inspirované rockem, punkem, ale i dekadentním romantismem. Našla jste model, který byste chtěla mít ve své skříni?Prozraďte nám, který.

Foto: Facebook street style

Čtěte také:

Reklama