Blond vlasy patří k nejžádanějším a nejoblíbenějším barvám vlasů, málokdo však ví, že jsou zvlášť citlivé a náročné na péči. Pro ty, které chtějí svou blond barvu nechat skutečně vyniknout, přichází Schwarzkopf & Henkel na český trh s novou řadou pro péči o blond vlasy - Gliss Kur Shining Blonde.

Výrobky této řady obsahují, kromě speciálních intenzivních regeneračních složek i třpytivé mikročástečky pro skutečné prozáření blond barvy vlasů. Celou řadu vedle Regeneračního šamponu a smývatelného Regeneračního balzámu doplňuje Regenerační maska pro dodání potřebné vlhkosti a třpytivého lesku.

Být blond není zcela jednoduché, protože ať chcete nebo ne, stanete se dříve nebo později středem pozornosti. O blondýnkách kolují celé řady vtipů, blonďaté ženy se objevují častěji na titulních stranách časopisů a jsou vidět i mnohem více v televizi. Blond barva vlasů se také stala součástí názvu několika celovečerních filmů, např. „Muži mají raději blondýnky“ s Marilyn Monroe v hlavní roli nebo „Blond pokušení“ s Kim Basingerovou. Ať už jste tedy přírodní blondýna nebo máte vlasy odbarvené, je jisté, že na lidi působí vaše blond kštice jako magnet. Všichni jim věnují zvýšenou pozornost a vy byste jim tedy, pro dokonalý vzhled, měla věnovat zvýšenou péči.

Na kvalitu blond vlasů působí mnoho faktorů. Minerály a chlór obsažené ve vodě, UV paprsky a samozřejmě i samotný proces odbarvování. Následkem mohou být oslabené a matné vlasy bez lesku.

Nová řada Gliss Kur Shining Blonde s UV filtrem a vitamínem E dlouhodobě chrání barvu před vnějšími vlivy a poskytuje tak blond vlasům optimální ochranu. Šampon odstraňující zbytky nežádoucích látek obsahuje složky působící proti změně barvy a odstraňuje šedavý nádech či nazelenalost blond vlasů. Regenerační maska zase hloubkově regeneruje vlasovou strukturu a dodává vlasům potřebnou vlhkost a lesk.

Stejně jako ostatní výrobky Gliss Kur, obsahuje i nová řada Gliss Kur Shining Blonde revoluční recepturu Scan Repair Komplex, díky které svým vlasům můžete bez obav věnovat intenzivnější péči, aniž byste je nadměrně namáhali. Tato speciální technologie obsahuje aktivní makroproteiny, které analyzují povrch vlasu, regenerují jej a uhlazují na povrchu, zatímco drobnější, s vlasy identické mikroproteiny, pronikají hluboko do vlasů a důkladně obnovují jejich poškozenou strukturu, aniž by se dotkly zdravých míst vlasů.

Celou řadu Gliss Kur Shining Blonde tvoří tři výrobky – Gliss Kur Shining Blonde Regenerační šampon, Gliss Kur Shining Blonde smývatelný Regenerační balzám a Gliss Kur Shining Blonde Regenerační maska.

- Gliss Kur Shining Blonde Regenerační šampon: pro jemné mytí a péči, odstraňuje zbytky nežádoucích látek a zašedlost či nazelenalost blond vlasů, vlasy prozáří (250 ml, 75 Kč).

Gliss Kur Shining Blonde smývatelný Regenerační balzám: propůjčuje vlasům hebkost, vrací jim vlhkost, zlepšuje rozčesávání a zajišťuje lesk (200 ml, 75 Kč).

Gliss Kur Shining Blonde Regenerační maska: hloubkově působící regenerace vlasové struktury, která vlasům poskytuje vlhkost a zabezpečuje lesk a intenzivní péči. Maska se po nanesení nechá 5-10 minut působit a následně se opláchne (150 ml, 125 Kč).

Reklama