m

Je jaro, ideální doba pro nákup bot. Chtěla byste třeba „manolky“? Hloupá otázka, že. Pojďme se jimi alespoň inspirovat. Proč jsou tyhle Božské Blahnikovy Boty snem tolika žen? Co je na nich tak úchvatného, že jsou ochotny za ně utratit hotové jmění?

Zřejmě je nikdy neobuju, neboť tyhle střevíčky patří do kategorie luxusu, na který nedosáhnu, ale stejně mě láká přijít na kloub jejich oblibě. Vždyť na světě je tolik značek a návrhářů bot, že bychom se jich nedopočítaly, ale když přijde řeč na Manola Blahnika, všechny ženy zjihnou. Mít tak alespoň jedny ve svém botníku!

Jenomže jak víme od S. J. Parkerové ze Sexu ve městě, jedny nestačí. Jakmile jednou obujete „manolky“, už jiné boty nechcete.

Musím uznat, že mají nápaditý design, který má vtip. Mohou být docela „jednoduché“, přesto něčím zaujmou. Barvou, detailem, tvarem podpatku. Každá noha je v nich neskutečně sexy

Ale dá se v nich vůbec chodit? Napadne mě při pohledu na úzkou špičku a vražednou jehlu.

A jsme u toho. Majitelky „manolek“ svorně tvrdí, že při své kráse, originalitě a výšce podpatku jsou i neskutečně pohodlné. V manolkách máte elegantní chůzi, které žádný muž neodolá. Jsou krásné, lehoučké, sexy a dokonale stavěné, takže se v nich doslova vznášíte.

A v tom tkví jejich kouzlo.

 Podívejte se na pár modelů z dílny Manola Blahnika. Vybrala byste si?

Foto: facebook manolo blahnik

Čtěte také:

Reklama