Čtenářka Helena fandění nesnáší a hrozně ji vytáčí. Nerozumí tomu a v podstatě to odsuzuje. Je to její volba, ale je zajímavé, že si vybírala partnery, kteří byli zcela opačného názoru. Díky Heleno za příspěvek…

Sportovní přenosy a jejich sledování .

Četla jsem si komentáře k tématu sportovních přenosů a fandění , ale  tady něco nehraje ! Asi jsem nenormální ( jak zjištuji z reakcí  těch druhých ) ale já tyhle věci přímo nesnáším. Bytostně mě vytáčí všechny věci s tím spojené.

 Fandění- to je pro mě tak šíleně  zbytečně utracenej čas ! Když vyhrajeme  v čemkoliv necítím žádnou národní hrdost, já  totiž nic nevyhrála. Stoupnout si na staromák , spojit se se zbytkem poloopilých fanoušků skákat a skandovat  ......Vážení !  to  bych snad  radši bydlela s Hellboyem !  Nikdy tohle  nepochopím.  

Nerozumím tomu , že nějakej sportovec může být taková hvězda , že se mu okolí klaní a uctívá ho jako poloboha .

Můj první muž žil pro Viktorku Žižkov , donutil mě tam jít jednou . Jedinkrát , za pět let vztahu . Ty moudra co jsem musela vyslechnout ...... taky si dodnes myslím, že hodně jeho klubových kámošů ( jeho nevyjímaje ) brali fandění jako možnost se  pořádně porvat. Už několik let jsem ho neviděla ale co vím, má na několikrát zlomený nos a chybí mu i  pár zubů, takovej trochu hezčí Quasimodo ( když jsem ho před časem viděla na policii v databázi, kvůli alimentům, omluvně jsem těm chlápkům vysvětlovala , že takhle hnusnej nebyl když jsem si ho brala ...)  , ale  statečně fandí  dál. Páč prej  je to otázka cti  ( ??????? taky jsem to nepochopila ) .

Můj druhý muž , čuměl na všechno . Na všechny soutěže , mistrovství, závody , olympiády a pod. Seděl v sesli a vejral , občas bolestivě syknul , když se něco nepodařilo. Při golu řval jako protrženej a když se vyhrálo , to byl teprve  mazec. Já jsem mu to nebrala ani jsem neprudila - nahlas , ale  o to víc opovržení sídlilo ve mně .

Pak už  radši chodil fandit  do hospody, tak je to i podle mě lepší. V hospodě jsou si totiž všichni muži rovni, a tam se to prožívá daleko líp.  Nemám nic proti sportu jako takovému  ale to ztotožnování  se s nějakým  týmem, nebo  sportovním hrdinou ,   hromadné fandění, nebo prožívání úspěchu jiných - já to prostě nedávám .

 Fakt mě to vytáčíííííííííííííííí      

Helena
Text nebyl redakčně upraven


Dnešním tématem dne je:

Jak to máte se sledováním sportovních televizních přenosů.

  • Jak vy snášíte sportovní TV přenosy?
  • Vadí vám, že je sleduje váš muž?
  • Nebo jste náruživější divačka?
  • Máte nějakou veselou historku ze sledování přímých přenosů?
  • Rozešla jste se kvůli tomu s nějakým klukem?
  • Máte nějaké rituály s tím související
  • Jaký máte na tento fenomén názor?

A otázek se nabízí mnoho dalších, pokud vás napadají odpovězte nám na ně do mailu

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás kolem 16. hodiny odměním a pošlu ji dle jejího výběru buď kytku, nebo sladkou odměnu.

Reklama