Renomované designerské studio Alessi vytvořilo luxusní design pro novou řadu tekutých WC bloků Bref Alessi „FreshSurfer“. Populární italský designer Alessi, který pracuje pro přední světové značky, vytvořil pro společnost Henkel unikátní podobu WC bloků ve tvaru surfaře. 

Značka Bref tím potvrzuje pozici experta ve své kategorii a jednoznačného inovátora a řadí se mezi prémiové celosvětové značky, které svou vysokou kvalitou inspirovaly Alessiho k vytvoření atraktivního designu.

Bref představuje inovativní produkt v péči o toalety. Již v devadesátých letech minulého století přišla firma Henkel jako první s WC bloky v gelové konzistenci. V roce 2002 zavedla ve světové premiéře i dvoukomorový systém tekutých WC bloků Bref Duo-Aktiv. Od jeho zavedení se tento systém snažil napodobit nemalý počet konkurentů.

Bref nyní přichází s další inovací: Bref Duo-Aktiv  „FreshSurfer“ by Alessi. Jedná se o první WC blok na našem trhu, který kombinuje luxusní italský design s jedinečnou technologií firmy Henkel. Tento WC blok vypadá nejenom velmi atraktivně, ale navíc s každým spláchnutím nabízí čistotu a dlouhotrvající svěžest pro vaši toaletu.

Bref Alessi „FreshSurfer“ nabízí zcela nové unikátní vůně Lemon a Grapefruit. Zakoupit si ho můžete již od listopadu ve všech drogistických řetězcích jako variantu s košíčkem za doporučenou cenu 79,90 Kč.

Reklama