Módní ikonu Victorii Beckhamovou (32) iritují muži, kteří nosí příliš úzké džíny, aby světu předvedli své vyboulené mužství. Pro svou luxusní značku dVb proto navrhla kolekci pánských džínsů, které jsou podle ní sexy a opravdu chlapské. Střihově se jedná o pohodlné volné kalhoty, jejichž majitel se nebude muset obávat, že si někdo domyslí velikost jeho chlouby či objemu stehen.

„Muži by měli nosit široké džíny, právě takové, jaké nosí David, z kterého si každý může vzít příklad," uvedla Victoria během interview internetovému serveru DNR a dodala, že chlapi, kteří nosí džínsy na tělo, jsou skutečně nechutní.

David BackhamŽeny nejsou zvědavé na vyboulený mužský rozkrok, proto jsem vytvořila speciální kolekci volných džínsů pro opravdové muže, kteří se chtějí svým partnerkám líbit," pochlubila se zpěvačka, která nezapomněla zmínit, že všechny její modely nejdříve vyzkouší její manžel, který jí ihned podá podněty na možná zlepšení. David je můj nejlepší model. Je zkrátka dokonalý a dokáže vychytat i ty nejskrytější výrobní vady," prozradila s tím, že kolekce se na americkém trhu objeví v nejbližších měsících.

Jak se vám líbí muži v úzkých džínsech? Souhlasíte s Victorií, nebo ne? Měli by si muži brát z Davida Beckhama příklad?

Reklama