Nechutné seznámení

Nechutných vlastností u chlapů je jistě nespočet - všechny ty chlupy, nehty, vydávané zvuky a vůně. Každý chlap má svoje nechutnosti, které patří k jeho stereotypu života a se kterými prostě chtě nechtě musí ženská bojovat, a nebo pokud má toho svého opravdu ráda, tak se s nimi i trochu smířit.
Já mám to štěstí, že mám doma skvělého mužského, který dbá na běžnou osobní hygienu, nehty si nekouše, a jelikož jsme teprve rok svoji, i jisté tělesné zvukové projevy si v mé přítomnosti prozatím odpustí. Nevím, jak to bude třeba za deset či dvacet let, nicméně zatím si myslím, že si mohu gratulovat.

Moje nechutnost, o které vám chci napsat, se však i přesto týká mého manžela, a to konkrétně našeho seznámení. Protože k jeho veškerým kladům a záporům musím přičíst navíc to, že je to ohromný srandista. O čemž jsem však v té době ještě neměla tušení. Seznámili jsme se na diskotéce, kterou jsem ještě před několika lety s kamarádkami ze školy hojně a pravidelně navštěvovala. A jak to tak na podobných akcích většinou bývá, zanedlouho nás začala sledovat trojice celkem pohledných mladíků. Všimla jsem si, že jeden z nich je obzvláště k světu, a jak jsem si ho tak letmo prohlížela, zjistila jsem, že on na mě sem tam taky nesměle pohlédnul. S postupem večera a také vypitých skleniček se trojice osmělila a přisedla si k nám. A začala nenucená konverzace. Dozvěděli jsme se, jak se kluci jmenují, odkud jsou, kam chodí do školy a tak podobně. A můj vyhlédnutý krasavec byl zblízka ještě krásnější. Když s úderem půlnoci začali hrát ploužáky, zeptal se mě, jestli si nepůjdu zatančit. Hráli moc krásnou písničku, on krásně tančil... no bylo to super. Pak jsme si šli sednout a on se mě s bázní a s nevinným pohledem zeptal: „Mám takové divné výtoky, nechtěla by ses podívat?“
V tu ránu jsem musela vypadat šíleně. Vytřeštěné oči, otevřená pusa, a ani šance, že bych se zmohla na nějakou odpověď.

„Cože?To si děláš srandu?“ nechápala jsem.

Pak mě na chvíli ještě napadlo, že by to mohlo souviset s tím, že jsem studovala zdravotnickou školu a že chce třeba poradit, ale to jsem hned zase zavrhla, protože jsem si uvědomila, že se jedná o nejnechutnější návrh, jaký kdy mohl být vysloven.

„Ne, nezlob se, to bych asi vážně neunesla,“ odpověděla jsem, jak neslušněji to šlo, a chtěla jsem odejít pryč. Když jsem však míjela jeho dva kamarády a viděla jejich pohledy, musela jsem se zastavit. „Co je? Co tak civíte?“ zeptala jsem se jich.

„Co ti řekl? Co ti právě teď řekl?“ ptali se mě jeden přes druhého.

„Ať se jdu podívat na jeho divné výtoky.“

Hurónský smích všech těch třech blbečků neznal konce. Pak vytáhli každý tisícovku a položili ji na stůl před toho nechuťáka, který mě tak pohoršil. Shrábnul je a poté přišel ke mně.

„Prosím tě, nezlob se, včera jsme si tu větu přečetli v časopise, a tak jsme se vsadili o dva litry, že to řeknu nějaké holce. Řekl jsem si, že jestli to ustojíš, pozvu tě za ně zítra na večeři.“

Ještě chvíli jsem dělala drahoty, jakože „no, to je teda velká sranda“„kluci, jste fakt nechutní“, ale jisté bylo, že mu nakonec odpustím a na tu večeři s ním přece jen půjdu. Uznala jsem totiž, že si ji oba zasloužíme. On za odvahu a já za ten šok. Postupem času jsem poznala, že je to milý kluk s obrovským smyslem pro humor. Je to už šest let, z toho jsme rok svoji, a můžu říct, že se s ním opravdu nenudím

- bruneta

Pište nám své příběhy
a vyhrajte!


Klikněte na náš banner a zúčastněte se SOUTĚŽE o nejnechutnější
zážitek s chlapem!

Reklama