Uveřejňujeme první váš nechutný příběh o chlapech...

Příspěvek je vytažen z diskuze pod článkem Nechuťák aneb co nás na chlapovi odradí.

Dobrý den, tak to je teda paráda, tak krásně napsaný článek jsem již dlouho nečetla. Mluvíte mi z duše.
Já jsem trochu starší, je mi jedenapadesát, ale mám to, čemu se říká mladý duch (já tomu říkám zastydlá puberta). V sedmnácti letech mě zplnoletňovali u soudu, abych se mohla vdát, protože jsem čekala dítě. Už tenkrát jsem si připadala, jako když jdu na popravu. Z mého muže se vyklubal tramp (což jsem věděla, ale nevěděla jsem, že trampy nesnáším) a sexuální maniak s podivnými praktikami. Vydržela jsem to čtyři roky a pak jsem se rozvedla. Zůstala jsem sama s malou dcerkou a touhou mít syna.
Po různých peripetiích jsem se seznámila s mužem, který byl také rozvedený a měl malého syna. Chvilku jsme spolu byli jen tak a docela to klapalo. Pak jsem zjistila, že čekám dítě, a hned musela být svatba. Po svatbě se vše nějak obrátilo, manžel řekl: „Tak teď mám na Tebe ten dodací list (oddací)" a myslel si, teď Ti konečně ukážu, co jsem zač. Začal chodit po různých večírcích s babama, na Mikuláše byl tři dny nezvěstný. Já byla těhotná, měla jsem malou dceru a ještě jsem studovala dálkově ekonomku. Jednou se ve mně něco zlomilo, a když přišel s tím, že ztratil klíče, do desátého patra šel přesto, že jel výtah a brýle mu visely na jednom uchu, řekla jsem: A vypadni! Tak se stalo, že jsme se po zhruba čtyřech měsících rozvedli. Asi po stejné době se mi narodil syn.
Do porodnice jsem jela stopem (resp. maminka mi stopla sanitku, která už vezla jednu rodičku), z porodnice jsem jela taxíkem s mamčou, a ta před domem zjistila, že nemá peníze, tak nás nabídla jako zástavu a že si pro ně dojde. Taxíkář byl fér chlap a řekl: Prosím vás, vemte je domů, já tu počkám. Můj již bývalý manžel se o syna nezajímal, a když synovi byly asi dva roky, tak si zažádal o zrušení otcovství, měl smůlu, výsledek byl 99,3 procent pro něj. A tak mi v podstatě platil neplatil (byly to asi tři stovky) no a za komančů šlo udělat exekuci z platu, tak mi chvilku nechtěně platil. Ovšem pak přišla sametová a on odešel kamsi, ještě mi od jeho bývalého zaměstnavatele poslali jeho adresu, a pak už jsem od něj neviděla ani korunu.
Když bylo synovi asi tak 16 let, potřebovali jsme peníze, a tak jsem si vzpomněla, že mi něco dluží. Napsala jsem mu dopis. Dopis se mi po nějaké době vrátil s tím, že adresát zemřel a byla to pravda, byl už v té době zhruba dva roky po smrti. Musím přiznat, že stát se o mého syna jako o sirotka postaral velkoryse a pomáhal mi ho živit i na vysoké až do 26 let.
Mezitím jsem, když byly synovi asi dva roky, poznala svou životní lásku. No shrnu to, byl lakomý, egoistický, nesnášel moje děti, ale nechával je vcelku žít a nemluvil mi do určité doby do výchovy. Mně voněl, je to ten nejčistší člověk, kterého znám, snad se ani nepotí. Vydržela bych s ním až do smrti, teď když jsou děti velké, byli bychom jen sami pro sebe. Bohužel mě po 25 letech odkopl, našel si paní, která vypadá starší než já, i když není, má dvě děti atd. Tak se zase musím rozvádět, stěhovat z těžce nabytého bytu a hledat si partnera, protože nechci být sama. Myslím, že nenajdu takového voňavého, jako byl můj muž, ale teď budu potřebovat spíš chlapa do nepohody, protože se chci přestěhovat do baráčku, tak aby uměl vzít za práci. Ovšem takové ty věci, co popisujete, bych asi nevydržela a zvedl by se mi kufr. No uvidíme...

- Mirka

Pište nám své příběhy
a vyhrajte!


Klikněte na náš banner a zúčastněte se SOUTĚŽE o nejnechutnější
zážitek s chlapem!

Reklama