y2.jpg

Jak na pestrou potravu
Koncept pestré potravy spočívá na jednoduchém principu. Krmná dávka psa zahrnuje postupně během týdne více forem krmiv. Tedy granule, syrovou potravu B.A.R.F. s přílohou, a doplňky, jako jsou jogurty, omáčky a pamlsky. Trávicí systém každého psa je jiný, a tak je třeba koncept pestré potravy nejprve vyzkoušet. „Většina zdravých psů bude střídání krmiv snášet bez potíží. Je třeba hlídat především výskyt trávicích problémů. Pestrá potrava ale psímu organismu nabízí mnohem kromě lepší chutnosti větší spektrum zdraví prospěšných látek, takže určitě stojí za zkoušku.“ doporučuje MVDr. Michaela Riedlová.

Menu pestré potravy
Podle preferencí svého pejska majitel zvolí tzv. hlavní krmivo, což bude buď Yoggies kompletní syrová potrava B.A.R.F. nebo Yoggies granule lisované za studena. K tomu pak vybere doplňky – nejoblíbenější jsou Yoggies jogurty pro psy, Yoggies omáčky pro psy nebo Yoggies konzervy pro psy. Nesmí chybět pamlsky, psům budou chutnat originální piškoty stejně jako sušené maso. Takto různorodá krmná dávka zajistí velmi široké spektrum živin, vitamínů a minerálních látek, které jednotvárnou granulovanou potravou prostě není možné psímu organismu dodat. Psi takovou pestrost milují. A ředitel firmy Yoggies Jiří Švihálek k tomu dodává: „Pestrá potrava je návratem k přirozenosti dané přírodou psům i kočkám.

y1.jpg

Příklad konkrétního jídelníčku
Pokud stejně jako mnoho jiných majitelů psů trávíte všední dny ve městě a víkendy na chatě či chalupě, budete během hektického pracovního týdne jako hlavní krmivo preferovat granule. Od pondělí do pátku tedy bude mít Váš pejsek kompletní krmnou dávku rozdělenou na dvě stejné porce – ranní a večerní. Během dne mu pak přidáte jogurt pro psy nebo omáčku pro psy. Udělat radost mu můžete také Yoggies Fit kostí, která bude současně udržovat jeho zuby čisté. Volnější víkend bude pro psa ve znamení syrové potravy. Yoggies syrová potrava B.A.R.F. 100% kuře s probiotiky a kloubní výživou v kombinaci s vyváženou Yoggies sušenou přílohou bude to, na co se bude každý týden určitě těšit. Ani v sobotu a neděli ale o doplňky nepřijde, dostane jogurt pro psy nebo omáčku pro psy. Víkendové delší procházky pak budou příležitostí k troše výcviku, při kterém budou odměnou Yoggies mrazem sušené, neboli lyofilizované pamlsky.

Udělejte krok ke zdraví a štěstí svého psa a vyzkoušejte koncept pestré potravy.

y3.jpg


 

Reklama