O nechuti k orálnímu sexu po prvním vztahu, které se přeneslo i do dalšího, píše čtenářka Dooma. S odstupem času vidí, jak chybovala a je ráda že dnes už tento problém překonala...

Muži mají rádi orální sex. Opravdu neznám žádného chlapa, který by tuto milostnou praktiku rád neměl. Najdou se ale ženy, kterým se ať už felace či cunniling přící...


Hezký dobrý den,

u mně už to, že jsem narozena ve znamení štíra mluví za vše. Štíři jsou vášniví a milují sex.

Nikdy jsem neměla problém, ať už jsem byla s kterýmkoliv z mých bývalých partnerů, řešit sex, co je špatně, co mi vyhovuje, nebo nevyhovuje. Jsem zastáncem konverzace a řešení problémů. Tudíž pokud se mi něco nelíbí, tak to řeknu a snažím se dojít k nějakému kompromisu.

Můj nynější partner je na tom naštěstí stejně. Nemáme problém si říci navzájem, co se nám líbí, co bychom chtěli vyzkoušet, nebo naopak. Rádi experimentujeme, zkoušíme občas i různé erotické hračky a mohu říci, že nám to v posteli klape, za což jsem velmi ráda, protože pro mě vždy nebylo jednoduché najít partnera, který by mi vyhovoval i v ložnici :) Ano, asi jsem náročná, ale nestydím se za to, sex mám ráda a nechci se ochuzovat o různé zážitky a pocity. A možná i z tohoto důvodu nemáme s partnerem neshody, jelikož si všechno řekneme na rovinu.

Bohužel v době, kdy jsem začínala sexuálně žít, to bylo jinak. Můj první partner byl sice moc fajn, vydrželi jsme spolu pár let, ale když si to proberu zpětně, tak sex byl velká katastrofa. Přiznávám, že mě to poznamenalo tak, že jsem se dalších pár let vyhýbala orálnímu sexu, kvůli čemuž trpěl můj druhý partner. A ani se mu nedivím... s odstupem několika let nad sebou jen kroutím hlavou.

Co se týče nedorozumění v sexu, nebo při sexu, tak jedno vtipné ve svém šuplíku mám. Týká se právě mého druhého partnera při našem prvním sexu. Všechno probíhalo moc fajn, sice ve vzduchu vládlo trochu napětí a nervozity, ale těšila jsem se na nový zážitek a když mělo dojít na „věc“, tak mi do ucha zašeptal: „Mám si něco vzít?“ V tu chvíli jsem měla asi mozek někde jinde a nenapadlo mě nic jiného než ze sebe vydat větu: „A... co jako???!“. Naštěstí můj bývalý měl velký smysl pro humor, tak pohotově odpověděl: „Já nevím... třeba... paralen?!“ Tímto se celá věc trochu odlehčila a smáli jsme se tomu ještě dlouho potom. A na prezervativy se mě už radši ani neptal... :)

Jen bych ráda poradila všem čtenářkám, které mají v posteli se svými drahými polovičkami problém a neřeší ho, protože se např. stydí... holky... mluvte o sexu, nebojte se... věřím, že to i vaši drazí ocení a třeba se budete divit, jak váš problém rychle zmizí! ;)

Mějte fajn den a přeji příjemné prožití víkendu!

Dooma

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou redakce.

Téma dne 22. 2. 2013: Neshody v sexu

  • Máte s partnerem nějakou milostnou, nebo i sexuální neshodu?
  • Je něco, co dělá při milování a vy to nemusíte? Nebo vyžaduje praktiky, které nechcete?
  • A co z opačného pohledu, nemá váš partner rád v sexu něco, co vás naopak děsně bere?
  • Bavíte se o takových věcech otevřeně, nebo si je neříkáte?

Své příspěvky k tomuto tématu zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 22.2.2013 do 15.00 hodin. Protože jde o citlivé téma, vyhlašuji možnou nickovou anonymitu, v takovém případě podepište příspěvek slovem Anonym a do závorky pod tento podpis napište svůj nick, který nebude zveřejněn (slouží jen pro případ získání dárku). Vaše příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž deskové hry Hříšná Jenga od Albi.

jenga

Reklama