Kdo by neznal povzdech nad skvrnou od jídla na sedačce, koberci či oblíbeném kousku oblečení. Znáte to, červené víno se zásadně vylije na světlé křeslo, děti mistrně rozprostřou čokoládový puding na plochu větší, než je obsah kelímku, a chlebíček s máslem a rajčetem skončí na koberci vždy tou namazanou stranou dolů. A v tu chvíli nastupují osvědčené triky, sůl, citron, nebo moderní a pohodlnější přípravky bytové chemie.

Novinku – univerzální čistič skvrn z koberců, potahových látek a oděvů představuje LYNN, renomovaná značka přípravků pro úklid domácnosti. Nový LYNN univerzální čistič skvrn je ideálním pomocníkem do každé domácnosti.

 

Použití přípravku LYNN je velmi jednoduché. Sprej se po protřepání jednoduše nastříká přímo na skvrnu, nechá se krátce působit a kartáčkem integrovaným do víčka spreje důkladně vykartáčuje. Protože se jedná o tzv. suchý sprej, skvrna mizí doslova před očima a navíc nemusíte shánět čistou houbičku, hadřík ani ošetřené místo složitě podkládat savým papírem. Kartáček je vždy při ruce a už  po 15 až 20 minutách je skvrna zaschlá a místo lze bez rizika vykartáčovat. Speciální složení efektivně odstraňuje z  koberců a čalounění mastné skvrny i skvrny od kávy a červeného vína. Zkušeným hospodyňkám není třeba připomínat, že u barevných tkanin je dobré vyzkoušet stálobarevnost někde na rubu či málo viditelném místě, ani že jemné či počesané látky typu samet, manšestr či vlna je třeba drhnout kartáčkem po směru vlasu a bez přílišné síly. LYNN univerzální čistič skvrn je vhodný také pro ošetření skvrn na oděvech těsně před samotným praním.

 

Tip značky LYNN: Pro  vyčištění povrchu celého koberce použijte tekutý LYNN čistič koberců (500ml).

 

Chcete tento čistič skvrn vyhrát a vyzkoušet? Zapojte se do naší soutěže!  

 

Nový produkt na čištění skvrn z koberců, potahových látek a oděvů pod značkou LYNN zakoupíte od října v široké distribuční síti, v drogeriích a ve vybraných hypermarketech za cca 100 Kč. 

Reklama