Nevyhovuje vám žádná z metod odstraňování chloupků a už vás nebaví s nimi bojovat? Jednoduše zabraňte jejich opětovnému růstu a užijte si až 8 týdnů bez epilace. Nyní navíc se zárukou vrácení peněz.

Odstraňování chloupků má v historii lidstva již dlouhou tradici a během svého vývoje prošlo několika vývojovými etapami. Jednou z posledních přelomových novinek v této oblasti je systém Philips Lumea. Ten využívá inovativní technologii na bázi světla nazvanou IPL neboli Intense Pulsed Light vycházející z technologie využívané v profesionálních salonech krásy, kde se prosazuje posledních 15 let. Společnost Philips tuto technologii přizpůsobila pro bezpečné a efektivní použití v pohodlí domova a v úzké spolupráci s předními dermatology vyvinula mimo jiné bezšňůrový systém Lumea Precision Plus SC2008, který kromě tělové hlavice nabízí i přesný nástavec pro aplikaci na obličeji.

Lumea

Akce „90 dní testování se zárukou vrácení peněz“

Pokud si nejste technologií zcela jista, není nic lepšího než osobní zkušenost. Nyní máte jedinečnou příležitost. Pokud si v období od 1. 4. do 31. 7. 2015 zakoupíte jeden ze systémů Philips Lumea (SC2008, SC2004, SC1991) a ten vám nebude z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, můžete ho v rámci promo akce „90 dní testování se zárukou vrácení peněz“ do 90 dnů od nákupu vrátit. Více informací v obchodech nebo nawww.philips.cz.

Jak funguje systém Philips Lumea s technologií IPL

Philips Lumea aplikuje na kořínek chloupku jemný světelný výboj, takže dojde k jeho zahřátí, aniž by byly poškozeny ostatní tkáně. Toto zvýšení teploty způsobí následné odpadnutí chloupku a výrazné oddálení jeho opakovaného nárůstu. Vzhledem k tomu, že IPL působí na chloupky v anagenní neboli růstové fázi, je nutné aplikaci dle potřeby opakovat. Důležitou roli u technologie IPL hraje melanin - pigment, které dodává chloupku jeho zabarvení. Z tohoto důvodu je systém Philips Lumea účinný u většiny typů chloupků -  přirozeně tmavé blond, hnědé a černé. Nicméně stejně jako u jiných ošetření na této bázi není efektivní u chloupků zrzavých, světle blond nebo bílých či šedivých a rovněž není vhodný pro velmi tmavou pokožku.

Jak se přístroj Philips Lumea používá?

Nejprve oholte oblasti, které chcete ošetřovat, abyste zajistili účinné vedení světelné energie ke kořínkům chloupků. Tato příprava je obecně nutná pouze před prvními 4–5 ošetřeními, když stále ještě dochází k určitému dorůstání chloupků. Poté zvolte správnou intenzitu světla pro svůj odstín pokožky a dobu ošetření. Tím zajistíte účinné výsledky a současně se vyhnete zčervenání pokožky. Přístroj přitiskněte kolmo k pokožce. Když se objeví kontrolka „Připraveno k záblesku“, můžete vyslat záblesk. Přesuňte ozařovací okénko do další oblasti a zajistěte přitom určité překrytí, abyste předešly vynechání některých chloupků.

O tom, že je použití systémů Lumea skutečně jednoduché a zároveň bezbolestné, se můžete přesvědčit mimo jiné na www.lumea.cz nebo na těchto videích:

 

Z jakých přístrojů Philips Lumea si můžete vybrat?

LumeaPhilips Lumea Precision Plus SC2008 je bezdrátový přístroj, takže ošetření můžete provádět opravdu kdekoli. Jeho součástí je vysoce výkonná lampa, která poskytne více než 140 000 záblesků, přičemž zajistí minimálně pětileté používání bez nutnosti její výměny. Přístroj nabízí pět nastavení světelné energie podle typu pokožky, integrovaný UV filtr chrání pokožku před UV zářením. Pro ještě větší bezpečí je vybaven bezpečnostním kroužkem, který zabraňuje nechtěnému záblesku. Kromě většího tělového nástavce (4 cm2) nabízí i přesný nástavec pro ošetření obličeje (2 cm2). Přístroj disponuje i režimem Slide and Flash pro pohodlnější aplikaci, kdy záblesk je automaticky spuštěn bez SC2004nutnosti opakovaného mačkání.

V portfoliu společnosti Philips jsou v tuto chvíli k dispozici ještě další dva modely IPL s tělovým nástavcem. Philips Lumea SC2004 je bezdrátový, Philips Lumea SC1991 síťový a oba disponují lampou, která poskytne více než 100 000 záblesků. Nabízejí pět nastavení světelné energie podle typu pokožky, kdy integrovaný UV filtr chrání před UV zářením.

Systémy odstranění chloupků Philips Lumea lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči stejně jako na www.alza.cz a www.mall.cz. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou 13 999 Kč (SC2008), 10 999 Kč (SC2004) a 6 999 Kč (SC1991).

Reklama