Lipoxal Xtreme ISvátky jsou časem lásky a hojnosti, stolů se spoustou dobrého jídla. I když nechceme jíst víc, než je potřeba, laskominy nás lákají a stále něco konzumujeme. Dobré jídlo se ale podepisuje na naší váze, většinou při svátcích přibereme kila, která pak řešíme a chceme shodit.

Co udělat proto, abychom po svátcích efektivně zhubli? Jsou to známé věci - tělo potřebuje pohyb, aby mělo výdej energie a mohlo spálit nechtěné tuky, dostatek tekutin. Důležitým faktorem pro snížení tělesné hmotnosti - tedy vašich nechtěných tuků je střídmý a zdravý jídelníček. Jezte tedy zdravě - více zeleniny, ovoce, libé maso a vyhněte se sladkým a tučným jídlům. Sami dobře víte, jaké chyby ve svém stravování děláte a odstraňte je.

Pro hubnutí je také dobré vybrat si vhodný doplněk stravy, který mám s odbouráním tukových buněk může pomoci. Proto vám přinášíme dobrý tip.

Rádi bychom vám doporučili nový doplněk stravy Lipoxal Xtreme II, který vám může při hubnutí pomoci. Pokud navíc zkombinujete s tímto doplňkem stravy pro snížení tělesné hmotnosti důležitý pitný režim, pohyb a zdravý jídelníček, uvidíte, že vaše hubnutí bude mít výsledky!

Lipoxal Xtreme II je kombinovaný přípravek s mimořádným účinkem na spalování tělesného tuku. Obsahuje vysoce účinné extrakty ze zeleného čaje, guarany, kakaa, zázvoru a synefrin z plodů hořkého pomeranče (citrus aurantium). Tento komplex termogenních látek stimuluje tukový metabolizmus (zelený čaj, guarana, kakao a zázvor) a zvyšuje produkci tělesného tepla ( synefrin a L-karnitin). L-karnitin hraje klíčovou roli v přeměně tuků v energii. Komplex antioxidantů z kakaovníku a olivovníku spolu s výtažky z červeného korejského ženšenu podporují krevní oběh.

Jeho působení je nejdůležitější v těchto oblastech: Extrémně silně spaluje tuky, intenzivně odbourává podkožní tuk a má antioxidační účinky. Lipoxal Xtreme II, je přírodní přípravek s mimořádně rychlým a silným účinkem pro odbourání podkožního a tělesného tuku

 • Lipoxal Xtreme II.Podporuje metabolismus tukových buněk a „spalování“ podkožního tuku
 • Zvyšuje výdej tělesného tepla a zrychluje tělesný metabolismus
 • Podporuje spalování kalorií při aerobním cvičení
 • Snižuje příjem potravy a prodlužuje interval mezi jídly
 • Zmírňuje stres a zvyšuje mentální výkonnost
 • Vykazuje silné antioxidační působení a ochraňuje buňky před škodlivým působením volných radikálů (ROS)

Lipoxal Xtreme II pro extrémní odbourávání podkožního tuku

Pět účinků proti tukové tkáni

 • Lipotický (Zelený čaj, Synefrin, L-karnitin)
 • Termogenní (Zelený čaj, Kakao, Synefrin, Guarana)
 • Metabolický (Zázvor, Olivovník, Guarana)
 • Adaptogenní (Žen šen)
 • Antioxidační (Kakao, Olivovník, Zelený čaj, L-karnitin)

Důležité složky přípravku Lipoxal Xtreme II

Zelený čaj (Camellia sinensis)
- koncentrovaný extrakt s vysokým obsahem polyfenolů včetně katechinů a epigalokatechin galátu s kofeinem. Inhibuje střevní lipázu. Blokuje diferenciaci tukových buněk. Stimuluje lipolýzu. Snižuje lipoperoxidaci nasycených mastných kyselin. Stimuluje termogenezi. Je silný buněčný antioxidant.
Kakaový extrakt (Theobroma cacao)
- koncentrovaný extrakt s obsahem teobrominu. Stimuluje adrenergní nervový systém a termogenezi. Má antioxidační účinek.
Ženšen (Panax ginseng)
- extrakt s obsahem ginsenosidů. Má významný adaptogenní, tonizující a metabolický účinek.
L-karnitin tartrát
- stabilnější forma L-karnitinu, který stimuluje odbourávání uvolněných mastných kyselin ve svalech. Má silné antioxidační účinky. Jeho přívod je důležitý i v průběhu nevyvážených diet nebo při nedostatečně rozvinutém svalovém korzetu.
Guarana (Paullinia cupana)
- přirozený přírodní zdroj důležitého metylxantinu kofeinu.
Zázvor (Zingiber officinalis)
- extrakt s obsahem gingerolů tonizuje gastrointestinální trakt. Má protizánětlivé účinky a stimuluje termogenezi.
Olivovník (Olea europeae)
- extrakt z listů olivovníku s vysokým obsahem oleiropeinu stimuluje metabolismus a krevní oběh. Má výrazný antioxidační účinek.
Synefrin
- extrak z plodů hořkého pomeranče (citrus aurantium) podporuje termogenezi a metabolický obrat. Princip fungování spočívá ve schopnosti vyvolat v organismu „pocit zimy“ (fyzicky zimu necítíte) díky čemuž tělo začne produkovat více tepla, neboli začne spotřebovávat více energie, kterou získává z tuků.

Doplněk stravy
Více se dozvíte na http://www.lipoxal.cz/