Milé žínky Inky,
 
já asi holt nemám štěstí. Přestože nenakupuju u vietnamských obchodníků a snažím se své pracně vydělané korunky investovat správně do značkových věcí, tedy hlavně obuvi a sportovního vybavení. Je MI to často na nic ---- Loni jsem nádherně reklamovala 3/4 elasťáky od firmy GINA, kde po víkendu vypadaly jak starý opraný hadr a pustili oka... Firma MI napsala že má materiál atestovaný a bylo Po ptákách. Zajímavé je, že MI ani TU atestaci neposlali:-). Nechtělo se MI kvůli 460 Kč vířit vody a platit vlastní posudky. Tak jsem to zabalila 3/4 donosila a v jednom mám jasno. U téhle firmy už si nic nikdy nekoupím!!!
 
To samé se MI stalo se super boty do mustangu 1750 Kč Po slevě, super kup, kožené apod. Po půl roce, kdy jsem je nosila asi tři měsíce a tři měsíce odpočívaly v krabici přes zimu, se MI celé odlepily do podrážek a kůže se MI nějak loupala. Takže vlastně ani kožené nebyly jen špičky, to mě fakt dostalo. Prodavač MI oznámil, že Po 6 měsících MI stejně reklamaci neuznají, tak na co je doba reklamace 2 roky?
 
Fakt MI připadá, že jsem padlá na hlavu. A nebo oni?
 
Kočička


No vida. To já bych kvůli 460 Kč vodu vířil. Je to zrovna suma, kterou mám na účtu a kdyby tam nebyla, bylo by to ještě víc v loji než je to teď!:) Naštěstí elastiky nenosím, tak snad utratím ty peníze za jídlo.:))

Reklama