Když jsem se vrátila po mateřské dovolené zpět do práce, bylo pro mě vše nové.Bála jsem se že to všechno nezvládnu,a hlavně že nebudu mít nikoho s kým si promluvím.Jsem velice společenská a vždy je okolo mě hodně veselo,ale stejně dobře dokážu poslouchat stesky jiných.Řeklo by se,tak z čeho jsem měla takovou obavu?Ze samoty.

Jsem ambiciozní,a hned jsem začala bojovat o co nejlepší pozici ve firmě.A to nebylo zrovna jednoduché.Různá přátelství,vzájemné intriky.Žádná slast,ale byla jsem šikovná a nechyběla ani pověstná kapka štěstí.Já dostala své středisko a stala jsem se vedoucí.Lidi se střídali jak na běžícím páse,každý byl jiný ,někoho jsem měla radši,někoho jsem nemusela,ale tu pravou přítelkyni jsem si nenašla.Pak nastoupila známá mé vedoucí a jak na potvoru do mého střediska

.Upřimně neměla jsem z toho radost,nechtěla jsem špicla ve svých řadách.Po pár týdnech jsem pochopila,jak moc jsem se pletla.Lenka,tak se jmenuje moje krevní skupina.Každý den máme o čem mluvit,třeba celých osm hodin.

Nejsme stejné,spíš každá jiná,ale z pouhého pohledu víme co si ta druhá myslí. Když si chceme udělat legraci z kolegů skvěle se doplňujeme.Vzájemně si pomáháme a já konečně chodím do práce s radostí,protože každý den je úplně jiný.Tímto článečkem bych ráda poděkovala za to že ji mám.

Text nebyl redakcí upraven.

Téma na dnešek: Moje spřízněná duše

Může to být kdokoliv. Sestra, matka, spolužačka, kamarádka, kterou jste náhodně potkala v kavárně, nebo i váš přítel. Napište nám o své spřízněné duši. O tom, jaký spolu máte vztah, jak jste ji potkala, jak dlouho se znáte. Pošlete své spřízněné duši vzkaz prostřednictvím Ženy-in.

Své příspěvky na téma spřízněná duše posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dnešního dne zveřejňovat. Z došlých e-mailů také vybereme jeden, jehož pisatelku odměníme balíčkem s vlasovou kosmetikou.