Okna beze šmouh a bez zbytečné námahy! To je sen každé hospodyňky, která se chystá na pořádný úklid. S elektrickým vysavačem na okna Windomatic Power Boost od 5bc99a86558e8obrazek.pngViledy se sny stanou skutečností. Po umytí okna čistícím prostředkem totiž stačí vysušit okenní tabuli přístrojem Windomatic, který se díky flexibilní hlavici snadno dostane až do rohů čištěné plochy. Jeho speciální dvojitá gumová lišta dokonale přilne k povrchu, a tak budou okna bez jediné kapky a šmouhy.

Zajímá vás, kam zmizí špinavá voda? Ta je odsávána do integrované vodní nádržky, kterou můžete umýt v myčce na nádobí. Díky funkci MAXWindomatic ještě větší sací výkon než kdykoliv předtím. Zbavíte se zkrátka veškeré špíny a nekonečného leštění.

Pokud zrovna nemáte v plánu umývat okna, pamatujte na to, že Windomatic vám dokáže pomoci i při úklidu jiných hladkých povrchů. Senzačně očistí zrcadla nebo koupelnové zástěny. Na jedno nabití vydrží v provozu až 40 minut, a to i v režimu MAX. To odpovídá přibližně 120 m2 umyté plochy.

Navíc je součástí balení i mikrohadřík Actifibre na okna, který s použitou technologií aktivní absorpce zanechá naprosto čistá okna jedním tahem!

Elektrický vysavač na okna Windomatic  + mikrohadřík Actifibre na okna je k dispozici v sítích hypermarketů a v oficiálním e-shopu společnosti Vileda už od 1 099 Kč.

Více informací naleznete zde.

5bc99aa8981e4obrazek.png

Reklama