6040c3e362376obrazek.png
Novinkami jsou 2fázový olej do koupele, tělová pěna měnící se na olej a vonné zapalovací kužely. Vůně pro zlepšení nálady obsahující sladký pomeranč a cedrové dřevo naplní Vaše srdce výbuchem energie a zahřeje Vás zevnitř. Tato nová kolekce nahrazuje řadu The Ritual of Happy Buddha, je pouze v novém balení, ale Vaše oblíbená vůně a produkty zůstaly. Vždy se snažíme překvapit naše zákazníky vylepšeným designem řady nebo uvedením nových produktů, stejně jako tomu bylo v případě kolekce The Ritual of Jing. The Ritual of Mehr je novou kapitolou pro tuto oblíbenou kolekci a její filosofie a energie pro Vaši duši přesně vystihuje, kde vidíme její budoucnost i naší značky.

Dopřejte energii svému tělu, mysli a duši pomocí jednoduchých kroků:
6040c446c8b85obrazek.png
Užijte si sprchu plnou energie se sprchovou pěnou, která je formě gelu a při kontaktu s vodou se mění v bohatou pěnu. V obsaženém sladkém 6040c4977e54bobrazek.pngpomeranči je vitamin C známý pro dodání energie pokožce včetně přirozeného jasu, další složkou je čistý aromatický olej z cedrového dřeva pro zklidnění těla i mysli, zatímco jeho vůně povzbudí Vaši duši.

Použijte osvěžující tělový peeling, jemně ho vmasírujte krouživými pohyby do pokožky celého těla, poté opláchněte teplou vodou. Peeling obsahuje více než 92 % přírodních složek obohacených o směs olejů, které vyživují, zjemňují a dodají energii pokožce. Díky obsaženému cukru a kouskům pomerančové kůry odstraníte všechny odumřelé buňky a Vaše pokožka bude jemná a zářivá.

Vaše pokožka získá hydrataci a výživu s tělovou pěnou měnící se v olej, je to magická proměna v jemnou vyživující olejovou vrstvu pro získání optimální hydratace. Obsahuje alergizující sladký pomeranč a uklidňující cedrové dřevo a díky těmto složkám bude Vaše pokožka jemná, provoněná a hebká na dotek. Aplikujte sprej na tělo a vlasy na celé tělo a krásná vůně Vás obklopí od hlavy po paty.

6040c481e53b0obrazek.png

#energiseyoursoul
#TheRitualofMehr

Všechny tyto produkty budou dostupné od března 2021 ve všech kamenných prodejnách Rituals a online na RITUALS.CZ.

Reklama