RADIANCE CREAM & RADIANT CLEANSING WATER

Co si představíte, když se řekne „krásná pleť“? Hladkou tvář bez vrásek a pigmentových skvrn, která jemně září zdravím a půvabem?  Pak jste na správné adrese.

Špičková francouzská značka MATIS Paris rozšiřuje svou linii o dvojici převratných přípravků pro krásnou a zdravou pokožku s mimořádně účinnou formulí pro její okamžité rozjasnění.

RADIANCE CREAM – rozjasňující krém 

kremJe určen pro každodenní péči, při níž pomáhá posílit a celkově zlepšit kvalitu pokožky. Obsahuje rozjasňující ChromoSkin komplex pracující s výtažky z dvojice exotických rostlin (siegesbeckia orientalis a isodon rubescenc) známých po staletí svými blahodárnými účinky z čínské medicíny. Komplex redukuje všechny nedokonalosti, jakými jsou pigmentové skvrny, zarudnutí, rozšířené póry atp. Mimoto obsahuje světloodrážející pigmenty, které pokožku během okamžiku přirozeně rozzáří.

Aplikaci zpříjemňuje i svěží citrusově květinová vůně s tóny pomeranče, černého rybízu, jasmínu, růže a vanilky.

Aplikace: naneste vždy ráno na dokonale vyčištěnou pokožku obličeje a krku.

50 ml za 2699 Kč

vodaRADIANT CLEANSING WATER – jemně odličující a rozjasňující micelární voda

Ideální doplněk k  Radiance Creamu, který podporuje zdravý a celkově rozjasněný vzhled pokožky. Odličující a čistící micelární voda perfektně odstraňuje make-up a další nečistoty z pleti, napomáhá optimalizovat buněčnou regeneraci a jemně rozjasňuje pomocí světloodrážejících pigmentů.

Ani při vašem každodenním očistném rituálu nesmí chybět příjemná vůně kombinující pomeranč, černý rybíz, růži, jasmín a vanilku.

Aplikace: ráno a/nebo večer naneste na tvář a krk a odstraňte kosmetickým tampónkem. Před otevřením přípravek dobře protřepejte. Přípravek je vybaven pumpičkou.

200 ml  1099 Kč

Reklama