Letní péče Sunrise od Artégo si poradí s ochranou vašich vlasů a vaše vlasy budou zářit také…i po letní dovolené!

Je tu léto, čas slunce, pohody a volného času. Čas dovolených, vody, koupání, cestování.  Jenže co je příjemné pro nás, nemusí být stejně skvělé pro naše vlasy, které cestují s námi.

Sluneční paprsky, vítr, chemie v umělých bazénech i mořská sůl patří k těm největším nepřátelům vlasů. Poškozují vlasovou strukturu, vlasy vysychají, jsou lámavé, křehké, ztrácejí lesk. Takto poškozené vlasy mají v budoucnu i další negativní vlastnosti, například se z nich rychle vymývá barva. Poškozené vlasy navíc nejsou hezkou vizitkou. Takže co s tím?

Vlasy se snažte zakrýt před přímým sluncem, např. kloboukem nebo šátkem. V bazénu používejte čepici. Kvůli větru, který vlasy zamotává a vy pak při náročném rozčesávání mechanicky poškozujete, si raději udělejte z dlouhých vlasů culík, i když ho běžně nenosíte. A u moře myjte vlasy denně, jinak to ani nejde.

Stejně jako pletˇ a pokožka vyžadují i vlasy vystavené slunečnímu záření a další zátěži speciální péči. Zapomeňte tedy doma klidně všechny své obvyklé přípravky.  Tentokrát jde v první řadě opravdu o to vlasy chránit.

arg6Speciální řada Sunrise od Artégo obsahuje pouhé tři přípravky, které se do vašeho zavazadla bezpečně vejdou. Šampon, kondicionér a vlasový olej.  Receptura obsahuje látky přírodního původu, kterým dominuje skvělý, zázračný a v kosmetice řadu let populární arganový olej.

Po celodenním pobytu na slunci umyjte vlasy hydratačním šamponem  Sundrise od Artégo s arganovým a jojobovým olejem. Dodá jim elasticitu a potřebnou výživu a hydrataci. Kondicionér s arganovým olejem a kanadskými bylinkami Sunrise od Artégo vyrovná vlasovou strukturu a vlasy krásně vyhladí.

argarg1arg2

Zatímco šampon a kondicionér dodávají vlasům dostatek hydratacea také regenerace, olej chrání vlasy před slunečním zářením. Jeho výhodou je to, že kromě vlasů ho můžete použít i na pokožku.

Pověsti o zázračném arganovém oleji samozřejmě nevznikly z ničeho. Je to jedinečný antioxidant. Strom, z jehož plodů se olej získává, roste výhradně v Maroku, a proto je velmi vzácný. Na pouhý jeden litr je potřeba až 50 kg arganových ořechů.

Mezi další účinné látky vlasového oleje patří extrakty z plané šípkové růže, rakytníkový olej plný vitamínů a minerálů funguje jako přirozený filtr pro sluneční záření,  a nesmí chybět vitamín E.

Artégo přeje krásné léto vám i vašim vlasům. Díky přípravkům Artégo se vrátíte odpočinutí a plní sil a energie nejen vy, ale také vaše krásné vlasy.

Reklama