Dovolená je za vámi a vy zase máte práce nad hlavu, že ani nevíte, kam dřív skočit. Nejradši byste všechno zabalila a vyrazila si pročistit hlavu někam hodně daleko. S herními počítači Lenovo si toto přání můžete splnit okamžitě. Dokonce můžete zůstat v teple svého domova a popíjet při tom svůj oblíbený drink. Lenovo vás jednoduše vtáhne do virtuálního světa zábavy, takže na chvíli zapomenete na starosti všedních dnů a budete si užívat zasloužený relax.

fPočítačové hry zdaleka nejsou určené jen pro děti. Stejně tak se nebojte, že vás někdo bude nutit zabíjet vetřelce, hrát fotbal nebo závodit s formulí 1. Naopak si můžete splnit sny, které v reálném světě nejsou možné. Můžete si postavit obrovský dům a vybavit ho podle své fantazie, budovat prosperující velkoměsta, cestovat nebo se stát majitelkou zoo či zábavního parku.

K tomu, aby všechno šlapalo, jak má, je ale potřeba pořádný stroj. Při výběru zvažte, jestli ho budete používat jen doma, nebo ho budete chtít brát s sebou i na cesty. Lenovo má ve své nabídce jak přenosné herní notebooky, jako jsou Lenovo IdeaPad Y700 nebo IdeaPad Y900, tak i stolní počítače IdeaCentre Y700 a IdeaCentre Y900. Ty se vyrábějí v takzvaném provedení tower a můžete si k nim doma připojit velký monitor pro ještě větší zážitky z hraní.

jj

Extrémně vysoký výkon nabídne Lenovo IdeaPad Y700. Nejenže je skvělým hráčem, ale také perfektním společníkem při sledování filmů nebo seriálů. Těšit se můžete na vynikající prostorový zvuk, a to díky dvěma komorovým reproduktorům JBL a technologii Dolby Home Theatre. Jeho nespornou výhodou je velmi nízká hmotnost, se svými 2,6 kg se na cestách příliš nepronese. Chcete víc než jen klasický notebook? Zvolte konfigurace vybavené 3D kamerou Intel RealSense nebo dotykovým Ultra HD displejem.

Notebook IdeaPad Y900 na poli herních zařízení těžko hledá konkurenci. Plynulý chod i při hraní náročnějších her zajišťuje až 6. generace procesorů Intel Core i7 společně s vysoce výkonnou operační pamětí a grafikou NVIDIA. Displej s úpravou proti odleskům zaručí perfektní obraz při jakékoliv činnosti. Zárukou ohromujícího zvuku jsou zase JBL reproduktory, Subwoofer a technologie Dolby Home Premium.

a

Stolní počítače Lenovo IdeaCentre Y700 a Y900 pozvedají herní zážitky na zcela novou úroveň. Již na první pohled upoutají svým designem. Díky internímu systému vedení kabelů je počítač velmi přehledný i uvnitř. Navíc se dá cokoliv vyměnit, aniž by bylo nutné použít nářadí. Počítač lze jednoduše otevřít pomocí tlačné páky, která uvolní stylový poloprůhledný boční panel. Modely poskytují také dostatek prostoru pro přídavné chladící součástky, které zabraňují přehřátí zařízení i v době maximálního vytížení.

Více informací nejen o herních zařízeních Lenovo najdete na stránkách www.lenovo.cz.

Reklama