NESCAFÉ®  Dolce Gusto®  přichází s novou limitovanou edicí kávovarů, ve které se snoubí elegance, originalita a hravost. Tato limitovaná edice vznikla spojením značky NESCAFÉ®  Dolce Gusto®  a BMW.  Design kávovaru je inspirován vzhledem vozu Mini. Do Vaší kuchyně tak vnese nejen radost z dobré kávy, ale také estetické zážitky.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® klade velký důraz na inovativnost, osobitost a hravost, proto na český trh pravidelně uvádí designové limitované edice, na kterých spolupracuje se světovými ikonami napříč uměleckými sférami. V minulosti se jednalo třeba o španělskou módní návrhářku Agathu Ruiz de la Prada, katalánského módního návrháře Custo Dalmau nebo streetartového umělce Billy the Artist.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini

Pro letošní rok však zvolila značka NESCAFÉ® Dolce Gusto® cestu trochu jiným směrem a navázala spolupráci s věhlasnou automobilkou. Obě značky spojuje několik klíčových parametrů. Jak NESCAFÉ® Dolce Gusto® tak značka Mini se zaměřují na design, kvalitu a osobitost. To vše se odráží v nové limitované edici kávovarů  NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini.

Ikonický – rukopis automobilů Mini propůjčuje kávovaru elegantní a neotřelý vzhled. Charakteristické prvky vozu Mini elegantně kopírují linie samotného kávovaru NESCAFÉ®  Dolce Gusto®  Genio 2. Design ale není zdaleka vše, čím se kávovar Genio 2 může chlubit.

NESCAFÉ® Dolce Gusto® MiniKávovar disponuje tlakem až 15 barů, díky kterému dokáže připravit nejen profesionální espresso s bohatou cremou a intenzivním aroma ale také spoustu dalších nápojů. Latte Macchiatto, Cappuccino a další, čokolády, čajové speciality ale také studené nápoje.

Velkou předností NESCAFÉ®  Dolce Gusto®  Mini je inteligentní dávkování vody, díky kterému je příprava nápoje velice snadná. Kávovar je klasicky vybaven také funkcí automatického vypínání po pěti minutách nečinnosti, což mu zaručuje energetickou úspornost.

Limitovanou edici NESCAFÉ®  Dolce Gusto®  Mini je možné zakoupit na www.dolcegusto-premium.cz a v síti elektroprodejen.

Ke kávovaru budou k dostání také speciální termo šálky ze stejné limitované edice. Ty lze zakoupit pouze na www.dolcegusto-premium.cz za cenu 499 Kč.

Technické specifikace kávovaru Genio 2 Mini:

  • Pouze na kapsle NESCAFÉ®  Dolce Gusto®
  • Tlak 15 barů
  • Teplé a studené nápoje
  • Automatické dávkování vody
  • Úsporný režim – rychlé nahřátí a automatické vypnutí po 5 min.
  • Odnímatelná nádržka na vodu s objemem 1L
  • Nastavitelný odkapávací tácek

Doporučená maloobchodní cena: 3 999 Kč

NESCAFÉ® Dolce Gusto® Mini

Reklama