floraChcete nakupovat, a získávat tak peněžní odměny na další nákupy? Přijďte do Paláce Flóra a nechte se hýčkat. Tato nákupní galerie přináší již rok svým zákazníkům Věrnostní klub pro své zákazníky. Vstoupit do klubu může každý, kdo nakoupí v obchodech Paláce Flóra zboží v minimální hodnotě 500 Kč nebo získá dárkovou kartu v této hodnotě. Při každém dalším nákupu se přičtou na Věrnostní kartu peněžní odměny a bude pouze na majiteli karty, co si za ně ve vybraných obchodech Paláce Flóra nakoupí.

K získání Věrnostní karty stačí nakoupit v Paláci Flóra zboží v hodnotě 500 Kč nebo získat dárkovou kartu ve stejné hodnotě. Poté se zájemce zaregistruje na internetových stránkách www.palacflora.cz či vyplní tištěný formulář a stane se tak členem Věrnostního klubu. Za každý další nákup v minimální hodnotě 90 Kč se budou přičítat na Věrnostní kartu peněžní odměny, které bude moci zákazník využít a pořídit za ně zboží ve vybraných obchodech. Kromě peněžních odměn bude možné získat také další bonusy, jako například bezplatné parkování v garážích Paláce Flóra. Seznam obchodů, které se do tohoto programu zapojí i stav svého účtu nalezne majitel Věrnostní karty na internetových stránkách. Pro členy klubu jsou přichystány také elektronické newslettery s aktuálními akčními nabídkami nebo SMS zprávy, které si budou moci nechat zasílat. Karty Paláce Flóra mohou posloužit také jako univerzální dárek, který po registraci obdarovanému zajistí dlouhodobé výhody a přinese radost z nakupování.

Přijďte se nechat odměnit do Paláce Flóra! Navíc se chystají velmi zajímavé akce v období Vánoc, tak se přijďte podívat! Více na www.palacflora.cz