Chcete nakupovat a získávat tak peněžní odměny na další nákupy? Přijďte do Paláce Flóra a nechte se hýčkat. Tato nákupní galerie přináší od listopadu 2008 Věrnostní klub pro své zákazníky. Vstoupit do klubu může každý, kdo nakoupí v obchodech Paláce Flóra zboží v minimální hodnotě 500 Kč nebo získá dárkovou kartu v této hodnotě. Při každém dalším nákupu se přičtou na Věrnostní kartu peněžní odměny a bude pouze na majiteli karty, co si za ně ve vybraných obchodech Paláce Flóra nakoupí.

„Věrnostní program, tedy systém odměn pro zákazníky, zavádíme jako novinku, která do této doby nebyla v žádném obchodním centru použita,“ uvádí Šárka Bušková, marketingová ředitelka Paláce Flóra. „Spuštění Věrnostního klubu je vyústěním celoroční práce. Náročné bylo nejen po technické stránce, kdy bylo potřeba do jednotlivých obchodů zavést systémy na čtení těchto karet a sjednotit práci jednotlivých prodejních jednotek. Bylo potřeba také sjednotit grafiku, aby celý Věrnostní systém odpovídal kompletnímu pojetí Paláce Flóra. S tím souvisí také výběr osobnosti, která se stala tváří webové kampaně, a tou je Dana Morávková. Vybrali jsme ji především vzhledem k tomu, že našimi potenciálními zákazníky jsou elegantní a sebevědomé ženy, které vědí, co chtějí,“ dodává Šárka Bušková.

K získání Věrnostní karty stačí nakoupit v Paláci Flóra zboží v hodnotě 500 Kč nebo získat dárkovou kartu ve stejné hodnotě. Poté se zájemce zaregistruje na internetových stránkách www.palacflora.cz či vyplní tištěný formulář, a stane se tak členem Věrnostního klubu. Za každý další nákup v minimální hodnotě 90 Kč se budou přičítat na Věrnostní kartu peněžní odměny, které bude moci zákazník využít a pořídit za ně zboží ve vybraných obchodech. Kromě peněžních odměn bude možné získat také další bonusy, jako například bezplatné parkování v garážích Paláce Flóra. Seznam obchodů, které se do tohoto programu zapojí, i stav svého účtu nalezne majitel Věrnostní karty na internetových stránkách. Pro členy klubu jsou přichystány také elektronické newslettery s aktuálními akčními nabídkami nebo SMS zprávy, které si budou moci nechat zasílat. Karty Paláce Flóra mohou posloužit také jako univerzální dárek, který po registraci obdarovanému zajistí dlouhodobé výhody a přinese radost z nakupování.

Přijďte se nechat odměnit do Paláce Flóra!

Reklama