Ten nekvalitnější, nejlahodnější a nejjemnější jogurt je základ. Ale bez kvalitního ovoce by to byl pořád jen obyčejný jogurt. Proto si ovoce pečlivě vybíráme a podle vlastních receptur také zpracováváme. Jak již každý ví, tak Mix to je především synonymum ochucených jogurtů a křupavých oplatek, lupínků a kuliček v čokoládě či sušenek. A my jsme pro vás našli další kombinace skvělých jogurtů, křupinek a chutí, které vás okouzlí tak, že vám…prostě dojdou slova.

Pojďme se společně podívat na novinky, kde si vybere jak milovník kvalitního ovoce, tak ten, kdo dává přednost skvělým křupinkám.
5c656b95adf32obrazek.png

Nový Mix ovocný:

  • Jste milovník žhavých trendů? Pak ochutnejte revoluční mix ovocné vitamínové bomby v podobě výrazného granátového jablka a sladkých malin v krémovém jogurtu.
  • A co třeba kyselá chuť třešní v kontrastu se sladkým vanilkovým jogurtem? To vše se snoubí v dokonale vyváženou a osvěžující chuť.

Nový Mix křupinkový:

  • Vyzkoušejte kombinaci jemných čokoládových křupinek a delikátního jogurtu se sofistikovanou chutí lískových oříšků. Tomuto pokušení jen těžko řeknete ne.
  • Sáhněte po jogurtu s příchutí slaného karamelu s kuličkami z čokolády. Rafinovaná sladko-slaná kombinace vás doslova donutí jít na dno kelímku každý den.
  • Nebo přece jen máte rádi krémový jogurt bez příchuti, ale chcete si rozmazlit trochou čokolády? Pro vás je ideální krémový jogurt s čokoládovými rolkami upečenými podle delikátní křupavé italské receptury. Pro chuťové buňky bez debat explozivní zážitek.

Doporučená MOC cena : 16,90 Kč

Nový Mix od Müllera. Vyber si ze spousty výjimečných, a tak lahodných chutí, že Ti dojdou slova.
5c656b1e8f8f0obrazek.png
 
 
 

Reklama