milka

 

Značka Milka rozšířila svou oblíbenou řadu prémiových čokolád Milka Amavel o nové tenké čokolády Milka Amavel 50% cacao s výraznou, ale přitom jemnou chutí kakaa. Luxusní tenké 100g tabulky nejjemnější čokolády Milka jsou baleny v elegantních fialových krabičkách a každá ze tří nových příchutí čokolády Milka Amavel obsahuje 50% podíl kakaa.

  • Milka Amavel Extra Kakao

milkaTmavá čokoláda Milka Amavel Extra Kakao z nejkvalitnějších kakaových bobů zaručeně potěší ty z vás, kteří si potrpí na luxusní čokoládu s vyšším obsahem kakaa. Vsaďte na novou čokoládu Milka s extra porcí kakaa a dopřejte si raději méně, ale o to kvalitnější čokolády.

Cena: 39,90 Kč
Gramáž: 100 g

  • Milka Amavel Lesní Jahody

milkaVyzkoušejte novou unikátní kombinaci tmavé mléčné čokolády z nejjemnějšího alpského mléka a kandovaných kousků z kousky z lesních jahod. Milka Amavel Lesní Jahody pro všechny, kteří hledají kvalitní čokoládu s bohatou ovocnou chutí.

Cena: 39,90 Kč
Gramáž: 100 g

  • Milka Amavel Kaffee Arabica

milkaMilovníky kávy zaručeně potěší nová Milka Amavel s příchutí Kaffee Arabica. Tmavá mléčná čokoláda s nejkvalitnější kávou Arabica se hodí nejen k doplnění energie a povzbuzení do další práce, ale i jako milá pozornost vašim blízkým.

Cena: 39,90 Kč
Gramáž: 100 g

Více sladké inspirace najdete na stránkách www.milka.cz