Eva Mendes je americká herečka a modelka, která je dámou za každé situace. Její skvělý módní vkus obdivují miliony žen po celém světě, a není se čemu divit, jelikož Eva neustále vypadá přímo úchvatně. Nechte se i vy inspirovat jejím ženským stylem, který vám bude slušet stejně jako jí.

Evě by málokdo tipoval 41 let. Tato dáma o sebe ráda pečuje a móda je její velkou vášní, což je na první pohled vidět. I bez pomoci stylisty umí skvěle kombinovat různé kousky a ví, co jí sluší. Těžko byste ji potkali v prvoplánově sexy oblečení, i když postavu na to má. Spíše preferuje styl pravé dámy, což chválíme.

Podívejte na fotky, na kterých Eva potvrzuje, že ona styl rozhodně má!

sa

Krásné počasí přímo svádí k tomu lehnout si někam na louku a relaxovat. Když už na to nemáte čas, pořiďte si aspoň jako Eva krásně šaty s květinovým vzorem. Jak vidíte, není potřeba je vždy doplňovat přísnými lodičkami na jehle. I ve společnosti hnědých kožených sandálek budou vypadat perfektně.

sd

Kostkované šaty ke kolenům jsou krásné a něžné. Eva by v tomto outfitu mohla z fleku hrát hlavní roli ve filmu Veselé paničky windsorské. :)

kj

Evě růžové tóny velmi sluší, proto se nedivíme, že na procházku po městě zvolila zavinovací šaty s květinovým potiskem právě v této barvě, které doplnila o jednoduchou bílou kabelku. Nic přeplácaného, méně je prostě více!

sd

Tento model nás naprosto nadchl! V jednoduchosti je krása, což tento model přesně vystihuje. Pudrové tóny navíc s Evinou snědou pletí krásně korespondují, sluší jí samozřejmě i jehlové podpatky stejně jako vyčesané vlasy. Dokonalé!

sd

Eva preferuje šaty, ale jak vidíte, nebojí se ani kalhot či kalhotového kostýmu. Nesmí ale chybět Evin oblíbený květinový vzor. Musíme pochválit i výběr doplňků, které s modelem tvoří krásný celek.

sd

A tady je Eva tak trochu jinak. I ona si ráda dopřeje pohodlí, obuje boty na klínku a obleče komplet složený z kraťasů a volného topu, ale jak už je u ní zvykem, ani tímto uvolněným modelem prostě nešlápla vedle. Všimněte si skvěle uvázaného šátku ve vlasech a stylových slunečních brýlí.

Zdroj foto: Profimedia.cz

Čtěte také:

Reklama