Také zbožňujete různé vůně a především pak kosmetiku, která je inspirována přírodou a po jejím použití se cítíte, jako byste prošla například právě rozkvetlou jarní loukou? Tak přesně pro vás jsme vybraly ty nejlepší kosmetické produkty, které přesně takto voní. Ať už jste milovnicí romantické růže či uvolňující levandule, rozhodně si právě teď přijdete na své. Hýčkejte se, vy si to zasloužíte!

sd

Růže

sd
Tento výživný krém na ruce je obohacen o Aloe vera a extrakt z růže. přírodní látky změkčují a hydratují vaši pokožku. Krém je velice příjemný. Rychle proniká do pokožky a jemně voní. Určen především pro velmi suchou pokožku. 
Krém na ruce „Okouzlující Růže“, 75 ml, 89 Kč

as
Hydratační tělové mléko, jehož základem jsou růžové lístky, je obohaceno o máslo Shea s hydratačními vlastnostmi a uklidňujícími esenciální oleji heřmánku. Tělové mléko zanechává pokožku jemnou, s krásnou vůní růže. Poskytuje měkkost a pohodu. Hydratuje a vyživuje suchou pleť. Obsahuje éterický olej z růže.
Tělové mléko „Okouzlující Růže“, 250 ml, 139 Kč

Mandle

sa
Hydratační mléko „Sladké mandle a Olivový olej“ je obohaceno olivovým a mandlovým olejem. Tyto oleje jsou známé pro své hydratační a vyživující vlastnosti. Toto hydratační mléko poskytuje pokožce maximální pohodlí. Zanechává pleť měkou a jemně vonící. Hydratuje a vyživuje suchou i velmi suchou kůži.
Tělové mléko „Sladké Mandle a Olivy“, 250 ml, 139 Kč

Levandule

as
Tuhé mýdlo Jeanne en Provence Lavande obsahuje esenciální oleje levandule, které vám přinesou pocity měkkosti a pohody. Mýdlo je vyrobené v Provence.
Tuhé mýdlo „Lavandule“, 100 g, 59,90 Kč

sd
Stačí, když si přivoníte k Eau de toilette „Lavande et Vétiver“ od Jeanne en Provence a ihned ucítíte čerstvý vítr, který se prohání po prosluněných stráních Provence. A jako bonus ucítíte vonné esence levandule, hořkého pomeranče, rozmarýnu a šalvěje.
Eau de toilette pour homme „Lavande et Vétiver, 100 ml, 265 Kč

sd
Regenerační krém na nohy s Levandulí od Jeanne en Provence Provence má zklidňující účinky. Díky jeho hydratačním látkám jsou vaše nohy hladké a vláčné.
Krém na nohy „Levandule“, 75 ml, 105 Kč

Citrusové plody

sd

Tělový krém Vervein Agrume od Jeanne en Provence je obohacený o mandlový olej a přírodní silice. Exotické citrusové plody, včetně hořkého pomeranče osvěží vaši pokožku a zajišťuje vitalitu a pohodu. Pleť zůstává hladká a přímo září.
Tělový krém „Verbena a Citrusové plody“, 200 ml, 199 Kč

sda

Tekuté mýdlo z Marseille - Citrusové plody od Jeanne en Provence se vyrábí starou klasickou metodou z Marseille na základě olivového oleje, který je 100% přírodní. Tekuté mýdlo od Jeanne en Provence hladce čistí vaše ruce a dává vám pocit fantastické svěžesti.
Tekuté mýdlo „Verbena a Citrusové plody“, 300 ml, 119 Kč

Med

sd

Sprchový krém obohacený bambuckým máslem a medem od  Jeanne en Provence jemně čistí a hydratuje vaši pokožku. Lahodná vůně medu zklidní vaši pleť a znovu naleznete pocit pohodlí.
Sprchový krém „Bambucké máslo a Med“, 200 ml, 105 Kč

Více informací i této přírodní kosmetice naleznete na www.1kosmetika.cz

Reklama