Chodím pravidelně cvičit do Energy Holmes Place Smíchov, které mi vyhovuje díky obrovské nabídce možností fitness i relaxace. Všimla jsem si, že v relaxační části nabízejí kromě sauny, páry, whirlpoolu, solné jeskyně a solária také kosmetiku Thalgo.

A bylo rozhodnuto!

 

Přírodní kosmetika Thalgo je prestižní, světově proslulá značka francouzské kosmetiky, která je na trhu již více než 40 let. Jejím základem je produkt Rozemleté mořské řasy vyrobený patentovaným postupem, který zachovává všechny minerály, stopové prvky a proteiny v aktivním stavu.

 

Mořské řasy používané pro kosmetiku Thalgo rostou na útesech nad mořem, kde jsou neustále bičovány sprškami slané vody, a jsou proto přímo nabité minerály, jako je zinek, železo, hořčík, měď či mangan, a také přírodními esenciálními oleji s antiseptickými a zklidňujícími účinky. Pro pleť to nejlepší, co můžete získat.

V relaxačním centru Holmes Place najdete opravdu širokou nabídku ošetření pleti kosmetikou Thalgo. Můžete si zde vybrat buď celý balíček procedur pro výrazný efekt, a nebo můžete vyzkoušet jednotlivé ošetření dle individuálního výběru.

Já jsem si vybrala ošetření Thalgo – zralá pleť. Jedná se o hloubkové, intenzívní ošetření pleti, které má zpevňující a hydratační účinky, obnovuje a stimuluje přirozené funkce pleti. Ideální pro náročné ženy se zralou pletí, které hledají komplexní péči.

V příjemné, intimní atmosféře při svíčkách se mě ujala opravdu milá kosmetička Petra a díky její profesionální péči má celodenní únava a napětí zanedlouho zmizely. Relaxační masáž hlavy, odlíčení, peeling, mořský sprej... Nebudu vás zdržovat líčením celé pečující procedury, ale když Petra dospěla k půlhodinové masáži obličeje a dekoltu sérem Elixír, ukolébala mě téměř ke spánku.

Poté následovala speciální dvojitá maska, při které se nejprve přímo na nejhlubší vrásky aplikují proužky obsahující mikrosféry kyseliny hyaluronové, a poté se nanese na zbytek pleti speciální gelová maska. Kosmetika Thalgo má nádhernou, nevtíravou vůni a já si vše opravdu vychutnávala, téměř jsem slyšela šumění moře. Po závěrečné aplikaci denního a očního krému jsem odcházela odpočatá, nabitá novou energií a s příjemným pocitem sametové pleti. Luxus této značky na sobě skutečně cítíte! Určitě to stálo za to.

Milé čtenářky, dopřejte si také chvilku klidu pro sebe, uvolněte se a načerpejte sílu. Třeba i díky kosmetice Thalgo v Energy Holmes Place na Smíchově.

Reklama