Která z nás občas nezatouží mít jeden jediný den jen pro sebe? Nechat se hýčkat, nechat odborníky na slovo vzaté, aby nás proměnili v kočku, zkrátka si užívat v nějakém příjemném salonu a zapomenout na starosti všedních dní.

 

My vám dnes představíme jeden takový salon, který je pro relaxační a pohodový den jako stvořený. Jmenuje se Salon Joshua a věřte, že i ta nejnáročnější zákaznice si zde přijde na své.

 

Salon Joshua vznikl v roce 1994 jako alternativa zaběhlým kadeřnictvím. Původní orientace na extravagantní styl dnes již není pro salon klíčová, a tak se stal jedním z nejkomplexnějších vůbec.

 

Víte, že Salon Joshua se již 10 let podílí na módních trendech vlasového designu? Se stálým důrazem na nekonvenčnost a individualitu se snaží posouvat hranice vnímání účesu i celkového vzhledu jinam než klasická kadeřnictví. I přes vyhraněnou prezentaci si našel místo mezi vyhlášenými českými salony a patří k absolutní špičce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaké služby salon Joshua nabízí?

Pochopitelně stříhání, barvení, odbarvování, melírování, trvalá preparace, rovnání vlasů, žehlení. Samozřejmostí je pro salon i například práce na zakázku, nebo stříhaná grafika.

 

Pokud hledáte něco speciálního, pak i vy se spolehlivě svěřte odborníkům ze salonu Joshua!

- rasta (naplétání copánků z umělých vlasů - 100% kanekalon–senegal cca 30 odstínů)

- prodlužování vlasů

- dreadlocks

- pseudo Dreadlocks - umělé vlasy

- syntetické dredy

- euroafrické účesy (vyplétané copánky do různých obrazců a tvarů, pletené účesy, drdoly ....


I takováto přání vám v salonu Joshua splní, a navíc: Rozplétání a následná regenerace výše uvedených účesů, relaxační masáže, odborné konzultace, školení, prodej vlasové kosmetiky – to vše je další samozřejmostí tohoto jedinečného a kvalitního salonu!

 

Takže, milé slečny, paní, dámy - pokud toužíte po jarní změně účesu, neváhejte ani chviličku a svěřte svojí kštici opravdovým odborníkům, kteří svojí práci rozumí a dělají ji s láskou.

 

A navíc:

Mimo vlasového studia je zde k dispozici tetovací studio, studio pro genitální grafiku, tradiční thajské a čínské masáže a samozřejmě nechybí ani solárium a bar.

 

Salon Joshua si na domácím trhu za 10 let získal neochvějnou pozici a řadu fanoušků. Přidejte se i vy do této řady. Nebudete litovat!

 

Salon joshua

Slovenská 2,  Praha 10

Tel: 222 52 01 26

222 5146 53
604 814 673

Otevřeno:

Po-Pá 9-23 h 

www: http:// www.joshua.cz

 

Reklama