Nový Perwoll Wool&Silk

Obchody se doslova předhánějí s prezentací nových kolekcí pro jaro/léto 2014. Co se bude nosit - krajky, metalické odstíny, potisky, asymetrie? A co třeba puntíky, černobílé kombinace nebo květinové vzory? Ať už tento pomyslný boj módních guru dopadne jakkoliv, jeden fakt je zcela zřejmý. Ženy milují své oblečení, rády se nechají inspirovat novými trendy a netěší je, když jejich oblíbené nebo vysněné kousky oděvů v důsledku praní ztratí svůj původní vzhled. Značka speciálních pracích prostředků Perwoll společnosti Henkel ČR představuje nový Perwoll Wool&Silk s bambusovým extraktem. Tato novinka prádlo nejen jemně vypere, ale osvědčená receptura obnovení vláken Repair-Effect mu vrátí pružnost a tvar.

persilKaždé roční období má svá specifika, která velmi příjemně nahrávají ženám v tom, aby do svého šatníku vpustili něco nového. Ať už se rozhodnete obohatit svůj šatník nějakým jarním kouskem, či se vaše pozornost již spíše upíná k letní sezóně, určitě je z čeho vybírat. Módní návrháři opět hýří nápady a obchody doslova přetékají novými módními kreacemi. Máte ráda puntíky, kytky, potisky? Vzhůru do nich. A co takhle XXL kousky, hluboké véčkové výstřihy? Neváhejte. Určitě se také nebojte namíchat zdánlivě nekombinovatelné barvy, budete si připadat mladší a svět bude hned veselejší.

Po čem sáhnete, je už zcela otázkou vašeho vkusu, odvahy, nálady. Nicméně důležité je mít na paměti, že pokud chcete, aby vám vaše oblečení vydrželo dlouho jako nové, musíte mu dopřát kvalitní péči.

Nový Perwoll Wool&Silk kromě jedinečného bambusového extraktu nabízí osvědčenou recepturu obnovení vláken Repair-Effect. Ta s každým vypráním posiluje vlákna a pomáhá obnovit jejich elasticitu. Díky tomu si jednotlivé kousky oblečení zachovají svůj tvar a ty, které jej již ztratily, mohou s novinkou Perwoll Wool&Silk vypadat zase jako nové.

Nový Perwoll Wool&Silk s bambusovým extraktem je ideálním pomocníkem nejen v péči o vlněné oděvy, ale také o všechny jemné tkaniny, jako jsou např. punčochy, spodní prádlo, saténové hedvábí, len apod. Odhoďte tedy pomyslné zábrany a vychutnejte si s novinkou Perwoll Wool&Silk s bambusovým extraktem vlny aktuálních módních trendů.

Nový Perwoll Wool&Silk s bambusovým extraktem je k dispozici v několika velikostech balení s těmito doporučenými maloobchodními cenami: 119 Kč (1 l), 199 Kč (2 l), 299 Kč (3 l) a 349 Kč (4 l).

 

Reklama