Tento podzim neuděláte chybu s výraznými barvami jako je červená nebo růžová, parádu uděláte ve vinylu nebo pořádné péřovce a pak jsou tu vzory. Květiny jsou favoritem číslo jedna. Noste je klidně ve velkém.

květy

květyKvětinové potisky že patří na oblečení na jaro a léto? Tak to už dávno neplatí! Nechte rozkvést svůj podzimní šatník, a to pořádně! Podzim i zima bývají ve znamení tlumených barev, černé nebo khaki, rády se halíme do huňatých svetrů a kreativitě se příliš nepoddáváme. Velká škoda! To došlo i módním návrhářům, a proto tuto studenou sezonu pořádně oživili. Vsadili na květinky ve všech barvách i velikostech. A vyplatilo se, protože díky tomu dostávají následující dny zcela nový rozměr. Veselejší, ženštější, více šik a pořádně stylový.

Tip č. 1: šaty

Šaty jsou jasným favoritem. Květinky v kombinaci s „těžšími“ materiály jako je kožešina, kůže nebo třeba pletenina, je skvělá volba. Toto trochu nečekané spojení bude fungovat lépe, než si myslíte.

šaty

Rada na závěr: Nebojte se vrstvení. Délek i materiálů. Se stále nižšími teplotami to oceníte!

Tip č. 2: sukně

Pokud jste romantická duše a na folklór nedáte dopustit, neměla by vám ve vašem šatníku chybět pěkná vyšívaná midi sukně. Ale přeci jen, aby to nevypadalo, že se chystáte na nějaký lidový festival, oblékněte k ní pořádně huňatý velký svetr nebo třeba koženou bundu.

sukně

Rada na závěr: Midi délka sluší každé ženě, přesto v zimě, v době, kdy nosíme punčošky, vsaďte na černé kotníčkové boty na podpatku.

Tip č.3: košile

Nebojíte se experimentovat? V tom případě vsaďte na lehký mix vzorů. Namíchejte trendy preppy kostku a výraznou květinovou košilí. A kdyby to na vás náhodou bylo příliš, vyměňte kostku za klasické černé kalhoty.

košile

Rada na závěr: Ať vám nemrznou nožky, oblékněte si do mokasín síťované ponožky nebo černé punčošky.

Také si přečtěte:

Reklama