Nejvíce žádoucí jste v sexy prádle. To sama moc dobře víte. Aura temného erotické tajemství, kterou vás dokáže obestřít luxusní spodní prádlo, je vaším trumfem při milostných hrách. Ovšem dobře vybrané prádlo je také zárukou pohodlí a spokojenosti pro každý nový den. Rádi bychom vám nabídli ukázku z nové kolekce spodního prádla z katalogu OTTO. Věříme, že si tuto sbírku diskrétních „perel“ šatníku zamilujete stejně jako my!

 

 

Luxusní a svůdné

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nevinnou svůdnost vám propůjčí romantický bílý komplet spodního prádla od OTTO. Krajková podprsenka na vás prozradí, že jste romantická, ale kalhotky ze síťoviny zároveň nikoho nenechají na pochybách, že dokážete vystrčit drápky. A především rozhodně nenechají vašeho partnera chladným!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krásu jednoduchosti a magickou sílu černé barvy v sobě snoubí tento set prádla. Jako roztomilé překvapení pro vašeho partnera je vzadu k nelezení efektní mašlička se štrasovými kamínky. Designéři OTTO prostě vědí, po čem touží ženy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro náročné a vynalézavé ženy je tu smaragdově neodolatelné prádlo pro výjimečné okamžiky. Pokud vás nudí černé a bílé kalhotky a podprsenky, pokud hledáte něco víc, je tohle zelené kouzlo od OTTO určeno právě vám!

 

 

 

Praktické podprsenky:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sametový nádech a harmonii jemných proužků si můžete užívat nejen na kostýmcích, ale i na spodním prádle. Tato krásná push-up od OTTO podprsenka vám to umožní!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Multifunkční mohou být nejen kuchyňské spotřebiče, ale i podprsenka. Mějte denně nový dekolt! Tuto vychytanou podprsenku od OTTO  lze přizpůsobit každému vzhledu díky variabilním ramínkům. Má měkké a bezešvé košíčky s tvarujícími kosticemi. Stane se vaší nejlepší přítelkyní!

 

 

 

 

 

 

 

 

Vašim prsům i vaší kapse na míru je tu nabídka jednoho balení se dvěma podprsenkami od OTTO! Zvolte si tělovou a bílou či bílou a černou. Ať už zvolíte, jak zvolíte, zaručenu máte prostou a pohodlnou krásu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toužíte po větším poprsí? Namísto třepání se strachy před klinikou plastické chirurgie zvolte raději tuto podprsenku s kosticemi a třpytivými kamínky od OTTO. Zvětší a zatraktivní vaše ňadra a zároveň zůstanete přirozená a sama sebou.

 

 

 

Sety kalhotek a tanga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro mladé kočky je tu set obsahující 3 kusy moderních kalhotek od OTTO. V trendy barvách, s lemy na nohavičkách i v pase. Že je ještě nemáte? Velká chyba!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tento OTTO set 3 kusů mladistvých tango kalhotek vás taky dostane. Dráždivá kombinace černé a růžové si podmaní vaše oči a jejich pohodlnost si podmaní vaše tělo. Vy si v nich pak podmaníte to ostatní! Zejména muže.

 

 

Sportovní a denní prádlo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Luxus značky Bruno Banani si vychutnáte v nové sportovní kolekci spodního prádla. Tento komplet tílka a kalhotek nabízí OTTO v pěti barvách s kontrastním lemováním a propracovanými detaily. Opravdový vrchol evoluce sportovního prádla!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud jste sportovkyně se slabostí pro romantiku nebo romantička se slabostí pro komfort sportovního prádla, pak právě pro vás navrhli v OTTO tento komplet. Báječná černá je tu „zromantizována“ barevným potiskem a něžným krajkovým lemem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Touhu rozběhnout se vstříc létu a měřit si u toho čas ve vás probudí tato kolekce OTTO  ve sportovním stylu. Komplet má lemování v kontrastní barvě a propracovaný tunýlek s gumou v pase. Jen tohle prádlo, léto, sport, vaše svoboda a vy!

 

Pro léto a nahé tělo jen to nejlepší! Dopřejte si to nejlepší právě s OTTO!