V dnešní době stále častěji zaměňujeme klasickou zdravotní rehabilitaci za stále ještě poněkud exotické asijské masáže, které jsou pro nás nejen vhodnou relaxací a odpočinkem navozujícím chvíle duševní pohody, ale skutečně i odstraňují řadu kloubových obtíží a bolestivých svalových blokací. Výborným rehabilitačním prostředkem pro naše tělo jsou tradiční thajské masáže. Vyzkoušejte ji ve studiu Zen Asian Wellness!

 

Nechte byliny promluvit do duše skrze tělo! Nechte byliny promluvit do duše skrze tělo!

ZenSteam Heaven je relaxační a uvolňující procedura se spoustou blahodárných účinků. Teplota uvnitř parního boxu dosahuje 40 °C se zvýšenou vlhkostí, při které dochází k napařování celého těla kromě hlavy. Následuje aromaterapeutická masáž směsí éterických olejů získaných z bylin. Ajurvéda navrací život primárním systémům Vašeho těla, aby následně přinesla kýžený klid a stala se tak návodem pro odpočinek a spánek.


Zen Asian Wellness

Hotel Icon

V Jámě 6

Praha 1

Tel.: 221 634 109


Zen Asian Wellness

Hotel Maximilian

Haštalská 14

Praha 1

Tel.: 225 303 116


Tato metoda působí velmi příznivě na krevní oběh a nervovou soustavu, zlepšuje cirkulaci lymfy v lymfatickém systému, redukuje otoky, posiluje plíce, zlepšuje kvalitu pokožky a také napomáhá k regulaci střev a trávení.


V měsíci listopadu u nás můžete tuto uklidňující masáž vyzkoušet s 20% slevou!


Více informací na www.planetzen.cz

Reklama