Po pár letech vztahu se ze sexu může stát naprosto nudná záležitost. Pokud nechceme mít intimní život stereotypní, chce to novou rajcovní fantazii. Těchto pět zábavných věciček dodá letnímu večeru ten správný říz.

sex

  • Skvěle padnoucí erotické prádélko je základem svádění. Můžete jej ale povýšit do úplně jiné dimenze. Oblékněte si sladké kalhotky z bonbonů. Partner bude překvapený, a navíc si užijete spoustu žhavé legrace při jejich „sundávání“. Zajisté mu budete chutnat. Pokud bude protestovat, že je toho sladkého moc, nabídněte mu, že mu nabrané nemravné kalorie pomůžete vypotit.

Sladké kalhotky, www.darkyhry.cz, 139 Kč

kalhotky

  • Klasické lubrikační gely sice vykonají požadovanou službu, co vyzkoušet něco mnohem lepšího? Nový orgasmický gel je určený pro všechny ženy, které zbožňují onen pocit uspokojení, ale nedaří se jim ho lapit, tak často, jak by chtěly. Stačí nanést několik kapek a vmasírovat je do klitorisu během předehry. Speciální složení gelu přinese smyslné pocity tepla, chladu nebo příjemného mrazení, které dokážou zvýšit citlivost intimních partií a přinést tak intenzivnější uspokojení. Jestli už nechcete být pouze střelcem, který spoluhráčovi dává jeden gól za druhým, ale chcete si užít i vy parádní orgasmický tah na branku, jděte do něj.

Durex Intense Orgasmic Gel, 299 Kč

durex

sex
Foto: Shuterstock.com

  • Vůně pozitivně útočí na čichové vjemy, v případě, že na sebe nenacákáme půl lahvičky. To má pak naprosto opačný účinek. V decentní míře parfém dokáže vybudit partnerovo libido na úplné maximum, zvláště tehdy, pokud použijete ten správný. Na trhu jsou vůně s feromony, které na muže velmi působí a láká je. Toužíte-li po divokém a nespoutaném živočišném sexu, pořiďte si tuto vychytávku.   

Parfém s feromony - Woman Pheromon Parfum twilight intense, www.mall.cz, 347 Kč

Durex

  • Smích je lékem na všechno, i na žalostný milostný život. Pokud vás už nebaví být za sexuální loudilku, zahrajte si s ním hru. Nenásilnou formou ho tak zlákáte k něžnostem. Rozšíříte si obzory, společně se pobavíte, sblížíte a co vy víte, třeba přijdete na chuť něčemu zcela jinému a nepoznanému.

20 inspirativních her Postelové hrátky, Albi, cena k doptání

albi

  • Tuba jedlé čokolády pro malování na tělo je chutnou erotickou zábavou. Štětečkem nebo prsty rozetřete obsah na vaše těla a navzájem pochutinu slízejte. Čokoláda je skvělým afrodiziakem, takže nabudí všechny smysly a zvýší erotické napětí. Buďte si jistá, že po pár minutách vzdáte předkrm a rovnou se vrhnete na hlavní chod. Jen je potřeba počítat s tím, že můžete zamazat povlečení. Až se tak stane, odpusťte si řeči, že musíte jít prát a uklidit, to totiž sexy vážně není.

Čokoláda pro malování na tělo, www.ruzovyslon.cz 159 Kč

čokoláda na tělo

Čtěte také:

Reklama