Krásný vztah má se svým notebookem čtenářka Luvička. Vůbec si nedovede představit, co se stane, až jednou doslouží - to pro něj snad i slzu uroní...

Je vá vztah s počítačem přátelský? Čtenářka Lubička je na svém notebooku skoro závislá...


Taky bych dnes chtěla přispět k tématu. Ráno jsem se probudila a zatoužila jsem po něm. Ještě poslepu jsem natáhla ruku a ohmatala jeho tvrdý hranatý okraj. Nezklamal mně byl tady celou noc, neroztahoval se nechrápal. Někdy dlouho do noci nebo do rána tiše vrní, ale to když se mi povede u něho usnout, ale ráno mi to nevyčítá. Mám půlku velké postele volnou tak ji okupuje můj malý miláček notas. Tak jsem vstala, šla udělat ranní hygienu a kafíčko, utřela jsem mu monitor a zapla ho. No je to už takový stařešina, ale dokud funguje, nerada se zbavuji věcí, na které jsem zvyklá. Minule jsem se loučila se starou ledničkou a když ji odváželi, tak jsem nostalgicky hleděla za dodávkou. Nevím co bych dělala, kdybych se měla rozloučit s počítačem, to by možná i slza ukápla a věnovala bych mému notásku jako hold minutu ticha za padlé a mazala koupit nový. No na to ještě nejsem připravená. Nevím, ale čím to je u ostatních věcí bych tak akční nebyla. Našla bych jiné řešení. Když se mi porouchala pračka, tak jsem vytáhla valchu po babičce nebo zvon a vyprala jsem. Podobné to bylo i s lednicí. Měla jsem to štěstí, že prdla v zimě a tak to jistil balkón. Jedině co bych mohla počítači vytknout, že je to zloděj času. Pobaví mně sice, ušetří mi docela dost peněz a můžu komunikovat s lidmi co jen tam neuvidím. Využívám ho skoro na vše, zejména teď, když jsem doma po úraze. No kdyby ještě uměl navařit a vyprat tak by to byl ideálný společník.

Hezký den,
Lubička

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 7. března 2012: Můj první počítač

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Jeden z těch, které jsem dnes vydal, respektive jeho autorku, ocením slíbeným dárkem: stylovou Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000. Na koho se usmálo štěstí se dozvíte mezi 16.00 a 17.00 hodinou.

myska

Reklama