Ano, na ples byste měly vždy vyrazit a ctít slušné vychování a společenský dress-code. Ne, ples není událost, na níž se hodí materiály jako jsou denim, kůže nebo nedejbože manžestr, stejně tak byste měly zapomenout na mini délky, výstřihy až... „až víte kam“, vulgární obutí nebo líčení. Ano, na plese byste se měla cítit jako princezna, nebo ještě lépe, jako královna! To ovšem neznamená, že musíte nutně vyrazit do půjčovny šatů a úplně se do ní stylizovat. Ano, je to tak, tyto doby by už měly být dávno zapomenuté. Takže, co s tím? Co si obléknout?
Je to jednoduché, ctěte pravidla a pokud se nechystáte na Ples v Opeře nebo jiný podobně „hodobóžo“ významný event, který si opravdu žádá velkou večerní a róbu, a naopak jdete třeba na prodlouženou tanečních nebo menší ples, nebojte se klidně zkrátit délku a dát průchod módní fantazii. Tady jsou naše tipy:

Moderní gejša
as.jpg

Nelekejte se, žádný bílý make-up ani žabky nečekejte. Nechte se jen inspirovat. Tradiční šaty se stojáčkem, ze saténu a s asijskými vzory, vypadají ve své moderní podobě naprosto skvěle. Navíc jsou tak výrazné, že vám k nim postačí jen jednoduché páskové černé boty na podpatku a stylová kabelka.
Náš tip na líčení: Vsaďte na tenkou černou linku na víčku a výraznou rtěnku.

Pravá dáma
as1.jpg

Černé šaty nezkazí žádnou oslavu. Hodí se k nim prakticky cokoliv a můžete si je obléknout na mnoho různých způsobů. Na ples klidně zvolte krajku, je ženská, sexy, výrazná. Elegantní šaty v midi délce s dlouhým rukávem budou navíc mezi všemi těmi plesovými korzety a vršky bez ramínek nepřehlédnutelné. Pokud ale nechcete vyrazit v monochromatickém outfitu, sáhněte po barevném psaníčku.
Náš tip na líčení: Precizní kouřové líčení a světle růžová rtěnka.

Netradičně v sukni
as4.jpg

Sukně na ples nebývá úplně běžná, to ovšem neznamená, že byste v ní neměla vyrazit! Naopak – velká kolová sukně, zkrácený top a výrazné boty na podpatku jsou super volbou. Je to dívčí a věřte, že v takovém outfitu budete chtít protančit celou noc.
Náš tip na líčení: Co takhle třpytky? Ozdobte jimi oči a na rty použijte jen barevný lesk.

Také si přečtěte:

Uložit

Reklama