Všem stejně!

Tak jsme se, milé dámy, konečně dočkaly! Naše emancipace zvítězila! Konečně si někdo všimnul toho, že máme stejné nejenom povinnosti, ale i potřeby a práva jako naši mužští partneři, či lépe řečeno naši věční oponenti.

Orgasmem počínaje a platem v zaměstnání konče. Rovnoprávnost není jenom pouhé nabubřelé slovo! Aspoň to tak před časem vypadalo dle několika článků v novinách... Oni (rozuměj muži) mají novou hospodu, my (rozuměj ženy) budeme mít nový park, kde budeme venčit jejich psy a potomky. Oni budou mít novou
posilovnu, nám se zařídí nová cukrárna, jen ať si hezky kyneme, hlavně že pánové tvorstva budou mrskat kdejakým svalem, sotva jejich nos zavětří cizí dámský parfém. Oni budou mít v současné nemocnici zbudované Centrum proti stárnutí, my si zatím můžeme lenošit na nově zrekonstruovaném gynekologicko-porodnickém oddělení.
No není to skvělé, a hlavně konečně spravedlivé řešení?


Už to skoro vypadalo, že ta naše vláda je takříkajíc  k ničemu - a hle! Ona se vytasila s návodem, jak spravedlivě rozdělovat peníze mezi ženské a mužské plémě. Jak je vidět, tak odliv mozků nás až tak příliš nezasáhl, jsme to ještě pořád my, čeští koumáci, kdož hýbeme dějinami. Alespoň těmi obecními.


Ovšem někteří kibicové stále reptají, ať se děje co se děje. Mezi námi děvčaty: Nechme je v klidu u novin, aspoň nám zbude volný čas i prostor na vytření podlahy...

Jitulenka

Milá Jitulenko... tak ta poslední věta nemá chybu. :o))))) Díky. Ale koukám... ty jsi pěkná bojovnice. Super!

A co vy a rovnoprávnost? Kašlete na to, nebo i vás občas přepadne zdravě feministická nálada? Pište mi na redakce@zena-in.cz.

Reklama