Každý den je využíváme, avšak péči o ně stále podceňujeme. Řeč je o rukách. Pouhé mazání krémem nestačí. Podívejte se na rituál, který vám zajistí krásně hebké ruce.

O ruce jsem se nikdy moc nestarala, to přiznávám. Poslední dobou mám však velmi suchou pokožku na rukou, což se mi nelíbí. Sice jsem se naučila každý den je důkladně promazávat krémy, to ovšem nestačí. Byla mi doporučena Sada Saténové ruce White Tea & Citrus od Mary Kay. Prý je skvělá, proto jsem ráda, že jsem měla tu možnost si ji vyzkoušet na vlastní kůži.

satin

Satin Hands, jak se sada jmenuje, je voňavou hydratační oázou pro vaše ruce. Ve třech jednoduchých krocích získáte zdravější, jemnější, hladší a především omlazenější pokožku. Obsahuje Ochranný změkčující krém, Zjemňující peeling s bambuckým máslem a Výživný krém s bambuckým máslem.

mary kay

Nejprve jsem nanesla změkčující krém, který jsem nechala dvacet minut působit. Pro lepší účinek doporučuji navléci bavlněné rukavice. Následně jsem ruce omyla příjemným peelingem, který zbavil pokožku odumřelých buněk. Nakonec přišel na řadu výživný krém. Už na první pohled byly ruce líbivější. Ten pocit dokonale hydratovaných rukou, který po použití této sady máte, je více než uspokojující. Na Satin Hands nedám dopustit, pro mě jasná jednička.

mary kayJeště přihodím svůj osobní tip. Pokud máte hodně suché ruce, pořiďte si do kabelky Krém na ruce s bambuckým máslem. Je bez parfemace a přináší okamžitou úlevu od vysušení. Osobně jsem ocenila to, že se rychle vstřebává, takže nemáte pocit ulepených rukou, který já nesnáším.

Sada Saténové ruce White Tea & Citrus je ve stylově taštičce, takže se hodí i jako dárek pro ženu, na které vám záleží. Takový prezent ocení jistě každá dáma, co chce mít ruce jako ze škatulky. A co si budeme povídat, právě ruce jsou přeci vizitkou každé z nás.