Čtenářka Klemsik má večery velmi aktivní, dělá toho spoustu klidně do šesti do rána. A je tak spokojená. Klidně spí jen tři hodiny denně. Děkuji Vám Klemsik, také jsem byl takový, ale spolu s přibývajícím věkem už takhle řádit do rána nevydržím…

Každý večer je jiný!

U nás je každý večer jiný. Ale abych byla upřímná, tak večery a noci miluju. Jsem spíš noční tvor a ožívám v noci, přes den bych pak mohla klidně spát.

Od pondělí do pátku chodím na odpolední směny, takže se vracím z práce kolem 18-19h, vykoupu 5letou dceru, navečeříme se, uložím jí do postele a mně nastává „mejdan“.

Je to jediná doba, kdy je klid. Přítel sedí u počítače a hledá něco o autech, čte recenze nebo si pouští videa, písničky apod.

Já buď doháním resty, co jsem přes den nestihla, což je vaření nebo žehlení. Není pro mě problém začít vařit třeba ve 22h nebo později. Do rána času dost! :) Občas se mi stane, že v noci dokonce upeču nějakou sladkost. Jindy usednu k žehlení a pustím si filmík.

A když nemám povinnosti, tak se věnuji svým koníčkům. Píšu příběhy, maluji, háčkuji, pařím hry, pustím si film nebo hudbu do sluchátek, praštím sebou na pohovku a jen tak sním o životě, o čemkoliv. Jsou to moje chvíle relaxace. A já je miluji!

Občas, když potřebuji upustit páru a provětrat si hlavu, sednu do auta, pustím hudbu a prostě jedu, kam mě napadne. Projíždět městem v noci je úplně něco jiného, má to své kouzlo. A já miluju nezávazný život. Dělat věci tak, jak chci já. Užívat si. A neumím si představit sedět každý večer u televize a sledovat dlouhé hodiny seriály, papuče na nohou, v ruce pivko a cpát se brambůrkama. Neříkám, že si nikdy večer nepustím televizi, ale to jen vyjíměčně a ještě si hodně vybírám na co se budu dívat.

To už si raději čtu, miluju erotické romány a ty jsou pro noc jako stvořené. Mám problém odtrhnout se od knížky dokud jí nedočtu. Takže občas, zaujatá čtením a zajímavým příběhem :) zjistím, že je ráno. Vyspím se 2 nebo 3 hodiny a jede se dál. Knížky, stejně jako hudba mě nabíjí pozitivní energií a občasné ponocování nikoho nezabije.

Kamarádka z práce má podobný  „problém“ jako já. Nemůže nebo nechce spát, kouká na filmy, chodí na balkon x krát kouřit, jen aby nemusela spát. A moje šéfová je ještě horší, v noci vaří, dodělává práci a sedí u počítače třeba do 6h ráno.

No a samozřejmě víkendové noci jsou občas plné zábavy, takže když máme hlídání, jdeme si někam s přáteli sednout, popovídat si a nebo blbnout. Nejlépe někam, kde hrajou dobrou muziku a já pak protancuji noc. A to doslova.

A nesmím zapomenout na večerní-noční sex :) Ten k tomu tak nějak patří, i když je to někdy nuda. Tma a postel, vedle spící dítko... umím si představit lepší místa a okolnosti.

Nechápu přítele, jak ho může bavit sedět každý večer u počítače. Jenže čtení ho nebaví, ve filmech máme každý jiný vkus a moje záliby celkově ho neberou. Takže, i když je to divné a dost lidí nás nechápe,  večery trávíme každý po svém. Vyjímečně se sejdeme u filmu nebo v posteli :)

 A jak bych chtěla trávit večery, kdybych mohla? Úplně jinak! Ale to si nechám pro sebe... :) Krásný den a ještě lepší večer a noc přeje Klemsik


Dnes máme téma dne : Jak trávíte všední večery. Více k tématu, a co můžete získat za příspěvek, se můžete dovědět kliknutím na ZDE

Příspěvky posílejte na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Reklama